Plakát

Malé lásky

V televizní sérii Malé lásky mohou diváci zblízka pohlédnout na intimní okamžiky padesáti nastávajících maminek, jejich strach, bolest i radost. Poznají jedinečné příběhy porodních asistentek i lékařů gynekologicko-porodnické kliniky, pro které je rození každodenním posláním. Prožijí... [více]

2017–???? | Česká republika | 50 minut | Nova | Dokument / RealityTV | 24 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná v ČR

2×08 – 8

(premiéra 16. 10. 2019 – před 9 měsíci)
Poslední odvysílaná

2×08 – 8

(premiéra 16. 10. 2019 – před 9 měsíci)

Malé lásky – O čem to je

V televizní sérii Malé lásky mohou diváci zblízka pohlédnout na intimní okamžiky padesáti nastávajících maminek, jejich strach, bolest i radost. Poznají jedinečné příběhy porodních asistentek i lékařů gynekologicko-porodnické kliniky, pro které je rození každodenním posláním. Prožijí zlomové okamžiky, jež zůstávají pouze v rodinných albech, a nahlédnou za dveře porodního sálu.

Diváci se mohou těšit na zajímavé příběhy rodin, které prožívají – každá jinak – silné období jejich života. Jak přistupuje k porodu například ošetřovatelka telat, která vyrostla na statku, má velký respekt k přírodě a nevidí rozdíl mezi lidským a zvířecím porodem? Jak těžké je vyrovnat se s tím, že děti budou muset vyrůstat bez prarodičů, kteří se nechtějí smířit se svou snachou? A co na sebe prozradí maminka při porodu pod vlivem rajského plynu? To vše čeká na diváky hned v první epizodě dokumentární reality show Malé lásky.

Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Nova

Délka

50 minut

Žánr

Dokument
RealityTV

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2017–????

První vysílání

23. srpna 2017

Na CZ obrazovkách

Nova (2017)
Rok udává poslední vysílání.

Odkazy

Oficiální stránka