Plakát

Mary Stayed Out All Night!

(Maerineun Oebakjoong)

Wi Mae Ri je mladá tvrdohlavá slečna, jejíž otec je až po uši ve dluzích, a to má samozřejmě vliv i na život Wi Mae Ri. Přesto na svého otce nikdy nezanevřela a pomáhá mu, jak je to jde. On by chtěl pro svou dceru to nejlepší, a když jednoho dne na hřbitově potká starého přítele, který mu... [více]

2010 | Jižní Korea | 60 minut | KBS2 | Komedie / Drama / Romantický | 16 epizod | status: ukončeno v roce 2010
Poslední odvysílaná

1×16 – Episode 16

(premiéra 28. 12. 2010 – před 13 lety)
závěr seriálu

Mary Stayed Out All Night! – O čem to je

Wi Mae Ri je mladá tvrdohlavá slečna, jejíž otec je až po uši ve dluzích, a to má samozřejmě vliv i na život Wi Mae Ri. Přesto na svého otce nikdy nezanevřela a pomáhá mu, jak je to jde. On by chtěl pro svou dceru to nejlepší, a když jednoho dne na hřbitově potká starého přítele, který mu nabídne pomoc v podobě svého syna jako manžela pro Wi Mae Ri, přijímá.

Jenomže Wi Mae Ri se nechce vdávat, a proto svému otci namluví, že už je vdaná za hudebníka Kang Moo Kyula, se kterým se zná krátkou chvíli. Otec však v reakci zfalšuje její podpis a úředně ji provdá za Byun Jung Ina, který navrhne, že jestli to ani po sto dnech nepůjde, tak se s Wi Mae Ri rozvede. Do té doby však musí žít jako manželka jak Byun Jung Ina, tak i Kang Moo Kyula. Kdo nakonec získá její srdce?

Kang Moo Kyul
Byun Jung In
Seo Joon
Info box
Stanice

KBS2

Délka

60 minut

Žánr

Komedie
Drama
Romantický

Země původu

Jižní Korea

Roky vysílání

2010

První vysílání

8. listopadu 2010

Ukončení seriálu

28. prosince 2010

Tagy

komedie, romantika, hudba, herečka, manželství, dluhy, jednostranná láska, svobodná matka, lež

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky