plakát seriálu

Master's Sun

(Joogooneui Taeyang)

Názory uživatelů

Přirostlo k srdci

Seriál, který mě dostal díky scénáři i obsazení.
Příběh je ve svém základu jedno z témat, které se u k-drama vidí celkem často, ale prostě funguje, když se nebere na lehkou váhu a přidá se něco, co jej odlišuje.
Svět duchů mě samozřejmě dostal, to je u mě bezkonkurenční téma, hlavně pokud se vizuálně dá zařadit do hororu, a to zde bezpochyby mohu udělat. Maskéři si prostě vyhráli!
Co se týče ztvárnění hlavních postav, nemám též výhrad. Lehce bláznivé "médium" a zakomplexovaný boháč, řekla bych, že tak trochu přehlídka neuróz, ale to v mém případě nebylo vůbec na škodu.
A samozřejmě musím zmínit i OST, který prostě funguje! :)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Dokoukáno po dvou letech

Jak já se na tohle těšila. Scénáristky Hong, skvělé obsazení, duchové... Začátek pohoda, ale nějak mi postupem času hlavní hrdinka přišla jak lehce retardovaná. Ale pořád jsem to zvládala. Až přišel šestý díl s vojákem a jeho psem. A ten mě zničil. Přes to, co se tam stalo, jsem se nedokázala přenést a nevím, jestli to ještě někdy dokoukám. Můj první a zatím jediný nedokoukaný korejský seriál. EDIT po více než dvou letech. Teprve teď jsem se k seriálu vrátila a začala tam, kde jsem skončila. Nebyl dokonalý, ale koukatelný rozhodně. A navíc se mi už dlouho nestalo, abych se celý poslední díl culila jako pako

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé