Plakát

Metod

(Метод)

Ruské psychologické drama sledující život detektiva ruské policie Rodiona Meglina, který je vysoce postaveným vyšetřovatelem. Rodion pracuje sám, neodhaluje své metody a navíc žije tajný druhý život. Když systém umožní skutečným zločincům proklouznout ze spárů spravedlnosti, dopadne je. Jeho novým... [více]

2015–???? | Rusko | 50 minut | Первый канал | Drama / Krimi / Thriller | 21 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

2×16 – Серия 16

(premiéra 28. 3. 2021 – před 3 lety)

Metod – O čem to je

Ruské psychologické drama sledující život detektiva ruské policie Rodiona Meglina, který je vysoce postaveným vyšetřovatelem. Rodion pracuje sám, neodhaluje své metody a navíc žije tajný druhý život. Když systém umožní skutečným zločincům proklouznout ze spárů spravedlnosti, dopadne je. Jeho novým případem se stane vražda mladého studenta místní právnické fakulty na jednom z večírků.

Absolventka téže fakulty Yesenia Steklovova byla přítelkyní oběti a nyní je posedlá dopadnout vraha. Získá doporučení na na místo stážisty v oddělení vyšetřovacího výboru, v němž slouží Meglin, který se jí ujme.

Yesenia má navíc osobní motiv pro práci s Meglinem - její matka byla zavražděna za tajemných okolností a její otec skrývá důležité podrobnosti o tom, co se stalo. Spolupráce s Meglinem se proto stává pro Yesenii obtížným testem.

Pavel Orlov
Info box
Stanice

Первый канал

Délka

50 minut

Žánr

Drama
Krimi
Thriller
Psychologický
Horor

Země původu

Rusko

Roky vysílání

2015–????

První vysílání

18. října 2015

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky