Plakát

Meu Pedacinho de Chão

Učitelka Juliana přijíždí do města Villa Santa Fe učit děti. Čelí skromnému městu, ale zahnanému do kouta excesy plukovníka Epaminondase, arogantního muže, který vše řeší křikem a zbraněmi a diktuje pravidla regionu. Učitelce se dvoří Fernando, plukovníkův zlomyslný syn a playboy, který se vrátil... [více]

2014 | Brazílie | 50 minut | TV Globo | Drama / Fantasy / Romantický | 0 epizod | status: ukončeno v roce 2014

Meu Pedacinho de Chão – O čem to je

Učitelka Juliana přijíždí do města Villa Santa Fe učit děti. Čelí skromnému městu, ale zahnanému do kouta excesy plukovníka Epaminondase, arogantního muže, který vše řeší křikem a zbraněmi a diktuje pravidla regionu. Učitelce se dvoří Fernando, plukovníkův zlomyslný syn a playboy, který se vrátil z hlavního města, kde promarnil všechny peníze, které mu otec poslal na studia. Zároveň se Juliana zamiluje do farmáře Zelãa, vždy připraveného ochránit ji před Fernandovým obtěžováním.

Uprostřed vřavy, která se ve vesnici odehrává, prožívají děti Pituca, Serelepe a Tuim svá dobrodružství, daleko od starostí a zájmů dospělých. Dívka Pituca je nejmladší dcerou plukovníka Epaminondase a Serelepe a Tuim jsou sirotci, kteří žijí na ulici, takže se není co divit, že plukovník nerad vidí svou dceru v jejich přítomnosti.

Maria Catarina Napoleão
Coronel Epa
Pedro Falcão
Professora Juliana
Ferdinando Napoleão
Dona Tê
Info box
Stanice

TV Globo

Délka

50 minut

Žánr

Drama
Fantasy
Romantický
Telenovela

Země původu

Brazílie

Roky vysílání

2014

První vysílání

7. dubna 2014

Ukončení seriálu

1. srpna 2014

Odkazy

IMDb.com
Wikipedie (Esp)