plakát seriálu

Mighty Boosh

(The Mighty Boosh)

Názory uživatelů

Mod

Byl jsem naprosto uchvácen životním looserem a milovníkem marnosti všeho druhu (včetně jazzu) Howardem Moonem a nejvíc cool člověkem planety Vincem Noirem. Neuvěřitelný humor, skvělé vedleší postavy jako Mr.Fossil, Naboo a Bollo a hlavně neuvěřitelná hudba(umělecky opravdu hodnotná). Některé gagy už z hlavy do smrti nevymažu.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Vydejte se s námi na výpravu skrze prostor a čas!

Tak po téhle úvodní hlášce jsem čekala něco hodně šíleného. No nebylo to zas tak šílené, jak by mohlo, ale pořád to dost vybočuje - absurdní děj, laciné triky i převleky, hudba všech chutí a nesmrtelné hlášky. Kontrastní dvojice Julian a Noel se skutečně skvěle doplňuje jak při psaní scénáře, tak při hraní každé scény, kde si můžete užít zároveň sofistikované zápletky i vizuální orgie.

Pořád se nemůžu rozhodnout, která série je nejlepší.
V první ještě nejsou úplně ustálené postavy, zato je vidět minimum peněz využitých na kulisy a rekvizity, což vytváří skvělou atmosféru. Ve druhé už vystupují všechny oblíbené postavy, pro mě především "alabastrový retard" The Moon. Ve třetí už se projevuje více peněz na triky, takže seriál částečně ztrácí své kouzlo, ale přitom pořád drží laťku humoru hodně vysoko.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk