Plakát

Milagros

Soupeření o prosperující firmu s vínem, poznamenalo navždy životy dvou mladých lidí, kteří se do sebe později zamilují, aniž by tušili, jak silná bariéra mezi nimi stojí. Před dvaceti lety Lucrecia de la Torre porodila manželovi Benjamínovi dvojčata. Její nenávist ale mateřský cit... [více]

2000–2001 | Peru | 42 minut | América Televisión | Telenovela | 220 epizod | status: ukončeno v roce 2001
Poslední odvysílaná

1×220 – Episode 220

(premiéra Kdysi dávno)

Milagros – O čem to je

Soupeření o prosperující firmu s vínem, poznamenalo navždy životy dvou mladých lidí, kteří se do sebe později zamilují, aniž by tušili, jak silná bariéra mezi nimi stojí. Před dvaceti lety Lucrecia de la Torre porodila manželovi Benjamínovi dvojčata. Její nenávist ale mateřský cit neobměkčil, a tak Lucrecia najala vrahy, aby vyvraždili konkurenční rodinu Echevarriových. Stalo se tak na svatbě a hrozný masakr přežila jen nevěsta Raquel, kterou dotyční vrazi ve svatební den znásilnili a její malý synovec José Antonio. Raquel s José Antonio přísahali rodině De La Torre pomstu.

O masakru se dozvěděl i Lucrecii hodný bratr Rafael. Řekla mu to jeho milenka, služebná Cachíta. Rafael však protestoval jen tím, že vyhodil sestru z Mistralu. To se Lucrecii samozřejmě nelíbilo a začala spřádat plány, jak se tam znovu dostat. V tu chvíli oznámila Cachíta Rafaelovi, že je těhotná. Jenže se dočkala odmítnutí a utekla do kláštera. Tam žila a po porodu dcerky Milagros zemřela.

Uplynulo dvacet let a Raquel a José Antonio se pod falešnými jménem Wilson vrací do Limy. José Antonio se stal právníkem. Podaří se mu dostat se do Mistralu a zaujme místo tajemníka Lucrecie. Bratr ji po dalších problémech ale znovu vyhodí. Tou dobou potká Rafael ve městě dívku, která jako by z oka vypadla Cachítě. Dojde mu, že je to jeho dcera a rozhodne ji uznat a ustanovit ji svou dědičkou. To se Lucrecii nelíbí, protože chce zdědit všechno sama, a tak nechá bratra zabít. Rafael naštěstí požádal před smrtí přítele Geparda, právníka, aby se o všechno ohledně Milagros Vargasové postaral. Když Milagros přichází do domu, Lucrecie začne plánovat, jak se jí zbavit.

Chachita Vargas - Milagros
José Antonio Echevarría
Gerardo Bellido
Benjamin Muñoz
Juan Bermúdez
Lucrecia De La Torre de Muñoz
Rafael De La Torre
Teresa Rosas de Bellido
Info box
Stanice

América Televisión

Délka

42 minut

Žánr

Telenovela

Země původu

Peru

Roky vysílání

2000–2001

První vysílání

21. srpna 2000

Ukončení seriálu

3. ledna 2001

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)