Plakát

Milionář mezi námi

Sedm českých milionářů se v unikátním projektu ze dne na den dostávají do světa, který je jim cizí. Pod změněnou identitou se ocitají na okraji společnosti, v problematických lokalitách, ale také v organizacích, které se soustředí na pomoc potřebným. Václav Staněk, Simona... [více]

2020–???? | Česká republika | Prima | RealityShow | 7 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná v ČR

1×07 – Martin Hausenblas

(premiéra 29. 1. 2021 – před 33 dny)
Poslední odvysílaná

1×07 – Martin Hausenblas

(premiéra 29. 1. 2021 – před 33 dny)

Milionář mezi námi – O čem to je

Sedm českých milionářů se v unikátním projektu ze dne na den dostávají do světa, který je jim cizí. Pod změněnou identitou se ocitají na okraji společnosti, v problematických lokalitách, ale také v organizacích, které se soustředí na pomoc potřebným.

Václav Staněk, Simona Kijonková, Jiří Antoš, Lenka Hlavatá, Karel Janeček, Petra Plemlová a Martin Hausenblas. To je sedm statečných milionářů, kteří vyměnili teplo luxusního domova za skromnou ubytovnu, kaviár za čínskou polévku a vedoucí pozici v úspěšných firmách za manuální práci.

Na týden změní svůj život a s pouhými 550 korunami v kapse se vydají do sedmi českých měst, aby pomáhali. Prostřednictvím neziskových organizací poznají životy zdravotně či sociálně znevýhodněných a na konci své týdenní utajené mise ze svých peněz věnují statisíce korun těm, kteří podle jejich vlastního uvážení pomoc potřebují. Pravou identitu milionářů nikdo nezná. Dobročinné organizace milionářům zprostředkovávají spojení s pro ně vzdáleným světem v domnění, že jsou objektem vznikajícího dokumentu představujícího jejich činnost. Moment překvapení tak přichází na konci týdne při odhalení identity a předání šeku na peníze, které znamenají snazší přežití a často i záchranu.

Info box
Stanice

Prima

Žánr

RealityShow

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2020–????

První vysílání

30. listopadu 2020

Odkazy

Oficiální stránka