Plakát

Miluji tě navždy, táta

Pravdivý příběh nekonečné otcovské lásky. Jaroslav Berger, invalidní důchodce a příležitostný muzikant, sám vychovával svá dvojčata Dominika a Dominiku. Jeho žena od rodiny odešla, když byly děti ještě malé, a tak zajištění domácnosti a výchova zůstaly zcela na něm. Jeho život se navždy... [více]

2024–???? | Česká republika | Voyo | Drama / TrueCrime | 0 epizod | status: právě se nevysílá

Miluji tě navždy, táta – O čem to je

Pravdivý příběh nekonečné otcovské lásky.

Jaroslav Berger, invalidní důchodce a příležitostný muzikant, sám vychovával svá dvojčata Dominika a Dominiku. Jeho žena od rodiny odešla, když byly děti ještě malé, a tak zajištění domácnosti a výchova zůstaly zcela na něm.

Jeho život se navždy změnil o Velikonocích roku 2017, kdy byl jeho sedmnáctiletý syn Dominik zavražděn dvaadvacetiletým Jiřím Noskem. Ten ale namísto do vězení putoval do psychiatrické léčebny. Podle znalců totiž trpěl schizofrenií, a když Dominika pobodal, nenesl za své jednání plnou odpovědnost.

Jaroslav Berger se s takovým koncem odmítl smířit a následující tři roky svého života zcela věnoval boji za spravedlnost pro svého Dominika. Tři roky si přivydělával zpíváním po zábavách, všechny vydělané i našetřené peníze utratil za advokáty, Facebook plnil svými příspěvky, mluvil s médii, neúnavně usiloval o znovuotevření případu, psal na všechny strany. Stálo ho to zdraví. V roce 2020 se tragický příběh otcovské lásky a boje za spravedlnost uzavřel. Alespoň soudně.

Info box
Stanice

Voyo

Žánr

Drama
TrueCrime

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2024–????