Plakát

Místo v životě

Řada dramatických zvratů a událostí, nové lásky, vypjaté emoce i komplikované osobní vztahy se svými vítězstvími a prohrami. Diváci se mohou těšit na setkání s oblíbenými hrdiny v čele s novinářem Janem Kadlecem (Ondřej Vetchý) a starostkou Žďáru Petrou Janatovou (Anna... [více]

2006 | Česká republika | 55 minut | Nova | Rodinný / Drama | 30 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná v ČR

2×17 – Pravda

(premiéra 16. 4. 2008 – před 15 lety)
Poslední odvysílaná

2×17 – Pravda

(premiéra 16. 4. 2008 – před 15 lety)

Místo v životě – O čem to je

Řada dramatických zvratů a událostí, nové lásky, vypjaté emoce i komplikované osobní vztahy se svými vítězstvími a prohrami. Diváci se mohou těšit na setkání s oblíbenými hrdiny v čele s novinářem Janem Kadlecem (Ondřej Vetchý) a starostkou Žďáru Petrou Janatovou (Anna Šišková), jejichž láskyplný vztah projde těžkou zkouškou, způsobenou rodinným neštěstím i zákulisním bojem Petřina bývalého muže, právníka Vladimíra Janaty (Jan Hrušínský). Také manželé Lukešovi (Simona Stašová, Miroslav Táborský) se budou muset vyrovnat s řadou velkých rodinných změn.

Do příběhu vstoupí zbrusu nová dominantní postava - šéfredaktorka místních novin Simona Klívrová (Ivana Chýlková), dávná láska Jana Kadlece. V dalších nových rolích se mj. představí herci Ladislav Frej jako otec Moniky, někdejší chůvy malého Pavlíka Janaty, či Marek Taclík.

Vedle těchto postav se setkáme i s dalšími známými - charismatickým podnikatelem Rokytou (Tomáš Hanák), Lenkou Rokytovou (Petra Jungmanová), Romanou Kadlecovou (Bára Munzarová), policistou Šrédrem (Bob Klepl), paní Veselou (Ljuba Krbová) a dalšími.

novinář Honza Kadlec
Kadlec starší
Petra Janatová
Simona Klívrová
policista Šrédr
Info box
Stanice

Nova

Délka

55 minut

Žánr

Rodinný
Drama

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2006

První vysílání

5. února 2006

Na CZ streamech

Voyo 💬
Něco nesedí? Dejte nám vědět!

Na CZ obrazovkách

Nova (2014)
Nova Gold (2021)
Rok udává poslední vysílání.

Odkazy

IMDb.com

Související