Plakát

Mistři demolice

(Demolition Day)

Dva týmy staví, konstruují, budují. Vyhrává však ten, kdo ve finále zničí protivníkův výtvor jako první. Soutěží dva týmy. Musí vytvořit zadaný objekt. Například nárazuvzdorný kryt na vázu, funkční akvadukt nebo víceúrovňovou garáž. Mají na to pouhé tři dny a k dispozici velice omezené... [více]

2004 | Velká Británie | 50 minut | Channel 4 | RealityTV | 0 epizod | status: právě se nevysílá

Mistři demolice – O čem to je

Dva týmy staví, konstruují, budují. Vyhrává však ten, kdo ve finále zničí protivníkův výtvor jako první.

Soutěží dva týmy. Musí vytvořit zadaný objekt. Například nárazuvzdorný kryt na vázu, funkční akvadukt nebo víceúrovňovou garáž. Mají na to pouhé tři dny a k dispozici velice omezené množství materiálu, který je navíc mnohdy prakticky nepoužitelný. Například ochranný kryt na vázu vymýšlejí z plastových trubek, balíků sena, překližky a pneumatik. Přitom má odolat pádu tunového auta z deseti metrů, o bouracím drapáku a kouli nemluvě.

Po třech dnech usilovného budování je výtvor podroben avizovanému testu - nárazu auta do nosného pilonu, váze tisíce litrů vody či jiné ráně. Tým, jehož dílo uspěje v testu nejlépe, vybírá demoliční zbraně pro finální souboj - drapák, kleště, bourací kouli apod. Kdo první srovná protivníkovu stavbu se zemí, vyhrává.

zdroj: Prima Cool

Herself - Presenter
Himself - Presenter
Info box
Stanice

Channel 4

Délka

50 minut

Žánr

RealityTV

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2004

První vysílání

4. listopadu 2004

Odkazy

IMDb.com