Plakát

Moc osudu

(Sila)

Úrodný kraj starověké Mezopotámie. Domy s velkými dvory, jejichž okna nejsou nikdy naproti sobě. Kraj s úzkými uličkami a tradicemi, které jsou starší než zákony a především láska, jenž se tradicím postavila. To je místo, kde se odehrává vášnivý příběh lásky Borana, ve kterém probíhá... [více]

2006–2008 | Turecko | 90 minut | ATV | Drama / Romantický | 37 epizod | status: ukončeno v roce 2008
Poslední odvysílaná v ČR

1×02 – Episode #1.2

(premiéra 30. 8. 2016 – před 7 lety)
Poslední odvysílaná

1×37 – Episode #1.37

(premiéra 8. 6. 2007 – před 17 lety)

Moc osudu – O čem to je

Úrodný kraj starověké Mezopotámie. Domy s velkými dvory, jejichž okna nejsou nikdy naproti sobě. Kraj s úzkými uličkami a tradicemi, které jsou starší než zákony a především láska, jenž se tradicím postavila.

To je místo, kde se odehrává vášnivý příběh lásky Borana, ve kterém probíhá neustálý vnitřní boj mezi následováním tradic nebo vlastního srdce. Osud jeho vyvolenou ve věku tří let odtrhl od rodiny a dovedl ji do Istanbulu. Sila tak vyrůstala v jedné velké lži. Její kořeny jsou totiž na východě, žije však na západě. Jediné slovo, které v životě neslyšela, jí ale změní život od základů. Aby zachránila život svého bratra, je donucena k sňatku s Boranem, jenž je hlavou rodu, který dívka ani nezná. Přestože se snaží neustále myslet na to, jak uniknout, začíná v ní k Boranovi klíčit hluboký cit. Jak se nakonec Sila zachová?

Info box
Stanice

ATV

Délka

90 minut

Žánr

Drama
Romantický

Země původu

Turecko

Roky vysílání

2006–2008

První vysílání

15. září 2006

Ukončení seriálu

20. září 2008

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz
SK: existuje – detaily na DabingForum.sk

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky