Plakát

Modern Sniper

Dokumentární seriál, který divákovi umožňuje nahlédnout do světa těch nejlepších a nejlépe vybavených střelců, kteřé jsou cvičeni k tomu, aby zahlédli a zlikvidovali nepřítele z ohromných vzdáleností. Přestože obecně je role snipera zcela jasná, každá armádní složka má vlastní výcvikovou... [více]

2010 | USA | Military Channel | Dokument / RealityTV | 4 epizody | status: ukončeno v roce 2010
Poslední odvysílaná

1×04 – Advanced Sniping

(premiéra 25. 2. 2010 – před 14 lety)
závěr seriálu

Modern Sniper – O čem to je

Dokumentární seriál, který divákovi umožňuje nahlédnout do světa těch nejlepších a nejlépe vybavených střelců, kteřé jsou cvičeni k tomu, aby zahlédli a zlikvidovali nepřítele z ohromných vzdáleností. Přestože obecně je role snipera zcela jasná, každá armádní složka má vlastní výcvikovou metodu a konečnou úlohu v případném konfliktu.

Chcete vědět, co je potřeba, aby se člověk stal vynikajícím odborníkem u mariňáků, kde mezi úkoly patří dokonalé maskování, sledovací techniky, sledování a samozřejmě špičková střelba? Nebo snad jak to funguje u pobřežní hlídky, když jsou vašimi soupeři pašeráci drog vybavení těžkou technikou? Nebo jak se cvičí tito specialisté u armády, která musí udržovat krok v oblasti těch nejmodernějších technologií a kde jsou kladeny důrazy také na to, aby se byl rekrut schopen rychle učit zacházení s nejnovějšími vychytávkami? Seriál nabízí pohled na to, jak se z řadového vojáka stává naprosto smrtící nástroj a špičkový profesionál.

Narrator
Info box
Stanice

Military Channel

Žánr

Dokument
RealityTV

Země původu

USA

Roky vysílání

2010

První vysílání

3. ledna 2010

Ukončení seriálu

25. února 2010

Odkazy

IMDb.com
TV.com