plakát seriálu

Moje rodina

(My Family)

Epizoda 5×04 – Město nebo venkov? (What's Up, Docklands?)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Benův kamarád Jeff požádá Bena a Susan, aby jemu a jeho ženě hlídali byt. Je velmi moderně vybavený, ale až příliš složitý na Bena a Susan. Způsobí mnoho škod, něž najdou záchod, než zhasnou světla, než najdou šuplík. Ben objedná romantickou večeři, ale dopadne trochu jinak, než plánoval.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Jeff a jeho žena ukážou Susan a Benovi jejich byt. Je trochu jiný. Je totiž jediný byt v celém paneláku, ve kterém někdo žije. Je velmi moderně vybavený. Jeff jim řekne, že instrukce jsou v šuplíku, jenže nalézt ten šuplík je mnohem těžší, než se zdá. Než onen šuplík najdou, tak Ben rozbije velmi drahou desku stolu, když si otevírá pivo, při hledání záchodu rozbijí několik skříní.

Jakmile se pokusí usnout, tak jim to znemožní hlasový systém zhasínání světel, Benovi se světla povedou zhasnout, až ve tři čtvrtě na tři ráno. Druhý den Ben objedná romantickou večeři pro Susan, jenže poslíček se ztratí. Pak objedná pizzu, poslíček se také ztratí a tak se ho Ben a Susan pokusí najít. Ben honí poslíčka přes celý panelák, ale on před ním utíká. Nakonec jde Susan zpátky do bytu a Ben taky, jenže do jiného bytu. Hned, jak se Ben dostane zpátky do toho správného bytu.

Poslíček s pizzou dorazí k jejich bytu, ale dveře nejdou otevřít. Poslíček jím pizzu podstrčí pode dveřmi. Susan dá pizzu na pár minut do trouby a pizza začne hořet. Susan popadne DVD přehrávač a prohodí ho oknem, protože okna nejdou otevřít, pak Ben hodí pizzu oknem a spustí se hlásič požáru, protože začne hořet koberec. Ben potom zavolá Jeffovi, že byt vykradli zloději.

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Když si Ben otvírá druhou láhev piva o stůl, je v záběru vidět, že je deska stolu rozbitá a slepená dohromady, aby se při natáčení lehce rozlomila.
Hlavní postavy
Ben Harper
Susan Harper
Vedlejší postavy
Liveried Butler
poslíček s pizzou
Geoffrey
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevMěsto nebo venkov?
Původní názevWhat's Up, Docklands?
Rok natočení2004
Premiéra2. dubna 2004
Česká premiéra22. ledna 2010
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka28 minut
Sledovanost premiéry7 240 000 diváků
Autoři profilu epizody