Plakát

Mr. Lipstick

Seriál odhaluje chaotický milostný příběh Kumariky, která snila o tom, že se stane učitelkou, ale první den jejího života jako studentky učitelství je naprostý propadák, a dokonce se dostane do sporu s dědicem zakladatele školy Mom Rajawongse Nopphakhunou, což Kumariku přesvědčí, že ji... [více]

2021 | Thajsko | 60 minut | GMM 25 | Komedie / Romantický | 14 epizod | status: ukončeno v roce 2021
Poslední odvysílaná

1×14 – Episode 14

(premiéra 13. 5. 2021 – před 3 lety)
závěr seriálu

Mr. Lipstick – O čem to je

Seriál odhaluje chaotický milostný příběh Kumariky, která snila o tom, že se stane učitelkou, ale první den jejího života jako studentky učitelství je naprostý propadák, a dokonce se dostane do sporu s dědicem zakladatele školy Mom Rajawongse Nopphakhunou, což Kumariku přesvědčí, že ji rozhodně nemá rád.

Jak příběh pokračuje, ukáže se, že Kumarika mu po letech opět rozbuší srdce a to tak divoce, že se rozhodne získat to její. Ale jejich milostný život není tak snadný, jak se očekávalo. Nikdo nevěří, že se nápadně elegantní milionář jako on vážně zamiluje do obyčejné ženy, která je jen dcerou prostého majitele obchodu s potravinami.

Do jejich vztahu se nonstop hrnou překážky, včetně dvou zlých starších bratrů Kumariky a rodiny Nopphakhuna, kteří jsou připraveni jejich vztah neustále ničit.

Trailer
Nopphakhun Kunabordin
Info box
Stanice

GMM 25

Délka

60 minut

Žánr

Komedie
Romantický

Země původu

Thajsko

Roky vysílání

2021

První vysílání

13. března 2021

Ukončení seriálu

24. května 2021

Odkazy

IMDb.com