Plakát

Murder Mountain

Co se stane, když se kalifornský sen stane noční můrou? Když lidé, kteří míří do okresu Humboldt, aby zde rychle a pohádkově zbohatli na marihuaně, neznají cenu, kterou budou muset za toto bohatství zaplatit? Jednoho dne zmizí Garret Rodriguez, 29letý muž, který sem také přišel hledat zlatý... [více]

2018 | USA | 42 minut | Netflix | Dokument / RealityTV / Minisérie | 6 epizod | status: ukončeno v roce 2018
Poslední odvysílaná

1×06 – The Last Outlaws

(premiéra 28. 10. 2018 – před 5 lety)
závěr seriálu

Murder Mountain – O čem to je

Co se stane, když se kalifornský sen stane noční můrou? Když lidé, kteří míří do okresu Humboldt, aby zde rychle a pohádkově zbohatli na marihuaně, neznají cenu, kterou budou muset za toto bohatství zaplatit?

Jednoho dne zmizí Garret Rodriguez, 29letý muž, který sem také přišel hledat zlatý sen. Seriál se vydává po stopách jeho zmizení, které může odhalit okolnosti divokého byznysu plného bezpráví. Oblast známá jako Alderpoint a přezdívaná "Murder Mountain" (Vražedná hora) totiž není jen hornatá a rozlehlá část Kalifornie, ale hlavně svérázný a surreálný kraj.

Šestidílný seriál sleduje osudy jak legálních, tak ilegálních marihuanových farmářů, odhaluje, co pro jednoho člověka znamená dostat se do legálního byznysu, ukazuje lokální historii marihuany a trimigranty - lidi, kteří se sem sjíždějí, aby sklízeli úrodu.

Seriál je založen na skutečných událostech.

Info box
Stanice

Netflix

Délka

42 minut

Žánr

Dokument
RealityTV
Minisérie
TrueCrime

Země původu

USA

Roky vysílání

2018

První vysílání

23. září 2018

Ukončení seriálu

28. října 2018

Na CZ streamech

Netflix
Něco nesedí? Dejte nám vědět!

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky