Plakát

Muy padres

V centru dění se ocitají tři otcové: Emilio, Ricardo a Alan. Emilio je manažer, který se rád nechává obklopovat ženami. Jeho život nabere jiný směr, když jeho mu bývalá přítelkyně Sofia prozradí, že spolu mají syna. Sofia později uteče a dítě mu nechá na krku. Emilio nemá absolutní tušení, jak... [více]

20 %
2017–2018 | Mexiko | 45 minut | Imagen Televisión | Drama / Romantický / Telenovela | 98 epizod | status: ukončeno v roce 2018
Poslední odvysílaná

1×98 – Gran final de Muy Padres

(premiéra 5. 2. 2018 – před 6 lety)
závěr seriálu

Muy padres – O čem to je

V centru dění se ocitají tři otcové: Emilio, Ricardo a Alan.

Emilio je manažer, který se rád nechává obklopovat ženami. Jeho život nabere jiný směr, když jeho mu bývalá přítelkyně Sofia prozradí, že spolu mají syna. Sofia později uteče a dítě mu nechá na krku. Emilio nemá absolutní tušení, jak se o své dítě postarat. Nicméně ve školce, kam doprovází svého syna, pozná sympatickou Pamelu, do které se zamiluje.

Alan je svobodný otec a zároveň je tak trochu rebel a pařmen. Když jeho přítelkyně před lety umřela, Alanovi se do péče dostal jejich syn Arturo. Avšak Arturovy prarodiče se snaží ho dostat do péče. V tom se Alan setkává s krásnou právničkou, do které se samozřejmě zamiluje.

Ricardo je také otcem. Se svojí bývalou ženou má dvě dcery. Ale i on nachází novou lásku, se kterou již brzy budou očekávat nového potomka. Mezitím se ze všech třech otců stanou velice dobří přátelé.

Trailer
Pamela Díaz
Emilio Palacios
Ricardo Pérez
Alan de Garay
Margarita
Santiago Urrutia
Info box
Stanice

Imagen Televisión

Délka

45 minut

Žánr

Drama
Romantický
Telenovela

Země původu

Mexiko

Roky vysílání

2017–2018

První vysílání

18. září 2017

Ukončení seriálu

5. února 2018

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky