plakát seriálu

My Amazing Boyfriend

(Wo De Qi Miao Nan You)

Názory uživatelů

My Amazing Boyfriend

My Amazing Boyfriend měl pro mě zajímavou zápletku, ale trochu nezajímavé herce ;) Hlavně na hlavní herečku jsem si musel dost zvykat. Nějak mě totiž její obličej neseděl. Chvíli mi to sice trvalo, ale nakonec jsem si k ní cestu našel. Přišlo mi proto docela zábavné, že některým komentátorům naopak nekápl do noty Kim Tae Hwan. Mě přišlo jeho hraní OK.

Hned na začátek je třeba říci, že jsem nijak netíhnul k porovnávání My Amazing Boyfriend a korejského My Love From Another Star. Protože i když se příběhy zdají být podobné, tak mi celková atmosféra přijde rozdílná. (A hádejte, kdo brnká na střelenější linku.) Jinak seriálu sluší 45 minutová stopáž na díl, která brání přílišnému pitvání se v čemkoliv. Příběh se neustále někam posunuje a netočíme se v kruhu. Milým překvapením byl pro mě vztah hereček hrající vždy hlavní a vedlejší roli, protože nevím jak vy, ale já čekal vše, jen ne přátelství. Ono celkově vztahy v tomhle příběhu dost vybočují z klasických škatulek – ex-přítel šest a sedm spolu normálně spolupracují, dohodnutý sňatek je založený na porozumění a úctě apod.

Doramu se tak užijí především ti, kteří mají rádi odlehčenější příběhy bez přílišné těžkosti a bolesti, kde komediální linka střídá akci. Ke konci (po 20. epizodě) příběh zvážní, ale jako zázrakem se dokáže vyhnout melodramatičnosti a patosu, který dokáže zatížit nejeden dobře rozjetý příběh. Osobně jsem pak byl na konec hodně zvědavý, zvláště když by měla být i druhá řada, a víte co? Povedlo se jim to! Proto i já se přidávám k fanouškům čekajícím na pokračovaní – 90%.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk