Plakát

My Life and Times

Nemůžu říct, že jsem viděl všechno, ale viděl jsem toho hodně. Viděl jsem lidské stopy na Měsíci a viděl jsem sám sebe klopýtat. Viděl jsem strach a dělal jsem neuvěřitelně věci, abych se nemusel bát. Přežil jsem devadesátky a pokořil milénium. Miloval jsem a ztrácel a učil se milovat znova. A... [více]

1991 | USA | 30 minut | ABC | Drama / SciFi | 0 epizod | status: ukončeno v roce 1991

My Life and Times – O čem to je

Nemůžu říct, že jsem viděl všechno, ale viděl jsem toho hodně. Viděl jsem lidské stopy na Měsíci a viděl jsem sám sebe klopýtat. Viděl jsem strach a dělal jsem neuvěřitelně věci, abych se nemusel bát. Přežil jsem devadesátky a pokořil milénium. Miloval jsem a ztrácel a učil se milovat znova. A zjistil jsem, že život je dobrodružství. Musíte vydržet a pak se nechat strhnout. Já se nechal strhnout až do roku 2035 a jsem zde, abych vám pověděl příběh. Jsem Ben Miller a tohle je můj život a můj čas.

Ben Miller byl novinář a spisovatel. V seriálu vypráví svůj příběh, každou epizodu z jiného období, ale sám se nachází v roce 2035. Je mu 85 let a žije v domově důchodců v houpacím křesle. Mezi vyprávěné zážitky patří jeho studentská léta, seznámení a manželství s jeho ženou Rebeccou a další důležité okamžiky, to všechno ve světle reálných i fiktivních historických událostí - zemětřesení v San Franciscu v roce 1989, krach burzy v roce 1987 a "Velký kolaps" v roce 1998.

Ben Miller
Rebecca Miller
Info box
Stanice

ABC

Délka

30 minut

Žánr

Drama
SciFi

Země původu

USA

Roky vysílání

1991

První vysílání

24. dubna 1991

Ukončení seriálu

30. května 1991

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)