plakát seriálu

Na nože!

(Na nože!)

Názory uživatelů

Zas jedna kopie

Kdo zná amerického Masterchefa, musí v tomto pořadu vidět jen českou nedokonalou kopii. Polreich může být skvělý kuchař, ale okopírovat image Gordona? Tím, že bude tady u nás všem nadávat a občas řekne nějakou hlášku? No nevím, na mě to žádný velký dojem nedělá. Na nože! přišlo jako něco jiného, ale jsou i kvalitnější pořady.

40 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Pohlreich na druhou

Poté. co dokončil Zdeněk Pohlreich třetí řadu Ano, šéfe, se vrhnul do nové kulinářské show, která měla být postavena na základě Hell kitchen, i když podle jeho slov to nemělo být úplně stejné. To také nebylo.

Už od začátku byla tato soutěž provázena velkým očekáváním. Čekaly se obvyklé Zdeňkovy výstupy, nervy soutěžících, vypjatá atmosféra.. bohužel nic z tohoto nepřišlo.

Zdeněk už sám o sobě se podkopal tím, že si do studia přizval dva další porotce. Musel tak, byť nechtěně, přepustit prostor i ostatním dvěma, i když možná kvalitním, jinak nevýrazným porotcům.

Chápu, že v českých podmínkách nešlo udělat megamonstrultrasuperkrutou show. Ale některé díly vyloženě zaváněly šetřením. A přesně to, co dělalo Hell kitchen Hell kitchen (říkejte si co chcete, ale je to prostě stejné), tj. Gordon Ramsay a jeho řvaní, nadávky, vztekání... to nepřišlo. Zdeněk za celou show zvýšil hlas tak třikrát a pokračování jeho skvělých hlášek z Ano, šéfe jsme se nedočkali.

Na druhou stranu, kvalitu vítězné finálové dvojky (z kukchařského hlediska) musím uznat, vařili vážně skvěle.

Suma sumárum, jedná se o levnější, nudnější, unylejší variantu Hell kitchen. Nemá moc cenu se na to dívat, protože se vám to do paměti stejně nezapíše.

40 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Zdenda

Další počin s Pohlreichem je na světě,sice to nemá takové krády jak jsem čekala,ale Zdenka obdivuji pro jeho názory a to co dovede v kuchyni je básen,takže ano,dávám palec nahoru a zapínám televizi

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Na nože!

Chtělo by to míň soutěžících a víc Zdeňka. Na druhou stranu vyždycky, když to začíná váznout, nastoupí Pohlreich a pronese nějakou tu svoji perlu. Líbí se mi ty záběry ze zákulisí, kdy ti kuchaři vystupují jako největší borci a pak předstoupí před porotu a chovají se jak děti před tabulí... Nechápu, co tam dělá Eva Filipová. Jen opakuje a nemá svůj vlastní názor. Na nože! hodnotím o hodně záporněji, než předešlý pořad Zdeňka Ano, šéfe, protože ho raději uvidím v kuchyni, kde nadává, ale je to alespoň pořádná show...

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé