plakát seriálu

Na stojáka

(Na stojáka)

Názory uživatelů

Matonoha a spol.

Přijde mi to občas vtipné, občas trapné - takový humor pro masy, který je milionkrát omílaný a všichni jej považují sa super úžasný, aby náhodou nevybočili z řady.

Já jsem se u tohoto pořadu smál jen občas, a to ještě když jsem byl mladší. Dneska, kdy je většina gagů, postav i příběhů přebraná médii a zopakovaná do zblbnutí, to mi vážně dobré nepřijde.

Na druhou stranu, nedá se upřít jistá snaha Tomáši Matonohovi, který nešel ve stopách Petra Novotného a podobných bavičů, a vytvořil vlastní show, kde se pro sprosté slovo nechodí daleko.

Některé scénky jsou perfektně secvičené, timing na diváky je obdivuhodný (nebo se jedná o mimořádnou improvizaci), což tuto show řadí hned o třídu výš.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Na stojáka

Kdo by neznal Parderkovou a spol. především z YouTube videíí, které zná snad každý. Tohle je zaručená zábava, když si člověk potřebuje opravdu hodně zlepšit náladu, takže Vám toto osazenstvo mohu vřele doporučit! :)

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Na stojáka

Kvalita pořadu Na stojáka se bezvýhradně odvíjí podle toho, kdo právě vystupuje. Takže jednou se pořad plácá na hranici totální trapnosti, jindy jde zase o královskou zábavu, kdy brečím smíchy. Nejsem pravidelným divákem, ale vždycky se ráda podívám na vystoupení Daniela Čecha, který mi přijde ze všech nejlepší a nejvtipnější.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Zábava :-)

Často se zasměju, jen někdy protáčím oči nad hloupostí. 90% lidí zná hlavně Pazderkovou, protože je hodně známá přes Youtube i já tím kdysi tak začala. Doporučuju jít přímo na natáčení, člověk se zasměje víc, než by čekal.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé