plakát seriálu

Na vodě

(Na vodě)

Názory uživatelů

nuda

Tak rádoby vtipná komedie, které se ale nedá smát. Scény jsou bez kapky šťávy, chybí tam typicky český hlášky a ani to nezachrání Klus. Možná že další díly se malinko zlepší, ale nedávám tomu nijakou šanci.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

ztráta času....

Větší hovadinu jsem snad ještě neviděla. A to tak často nezazní z mých myšlenek natož úst, ale tady to zaznělo po deseti minutách prvního dílu a to jsem ještě věřila v počátcích, že nastane změna a nebudu si říkat, proboha co to je za příšernost. Doslova ztráta času:( Nemám nic proti hercům a nově tv, ale tohle se nově fakt nepovedlo a že herci na to přistoupili je pro mě záhadou, ...to nečetli scénář? ...nebo tolik potřebovali peníze? to je tak jedinné co mě z tohohle seriálu napadá.....

0 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Na hlavu

Stává se vám někdy, že se začnete dívat na nový seriál, díváte se na něj 10 minut a pak to prostě musíte z pudu sebezáchovy přepnout? Milan Cieslar udělal pro ČT několik dílů 3 plus 1 s Mirkem Donutilem, pro Novu udělal pár dílů Soukromých pastí, to bylo všechno dobře, tak co tohle má znamenat? Díval jsem se na obsazení a říkal jsem si, že přeci Luděk Sobota a Olda Kaiser by vlezli do něčeho "normálního", jako byl třeba Okresní přebor. Tohle je kýč.

10 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

5 minut

...sem dal tomuhle veledílu, a skončilo u mě jako Klus u zpívání, asi sem se nedokázal vžít do postav...ufff... ještě chvilku sem obětoval po čase, kde parta v hospodě vypadala líp, víc lidí, větší sranda, ale ani to mě nepřesvědčilo... jediný, co odpovídá obsahu, je název... Na vodě

20 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Na vodě

Hlavním hrdinou seriálu Na vodě je úspěšný pětatřicátník Hugo (Lukáš Langmajer), kterému se v jediné vteřině změní život. Opustí ho žena (Ester Geislerová) a přijde o práci i o střechu nad hlavou. Nezbývá mu nic jiného než se znovu odrazit ode dna a nadechnout se nad hladinou. Hugo se vynoří u lodi svého kamaráda z mládí Honzy (Tomáš Klus) v zátoce na Vltavě uprostřed Prahy.

"Obyvatelé zátoky mají své sny, touhy i barevný život, který žijí po svém. Zvykli si na houpavý pocit na vodě i v životě a pro komediální seriál tak vytvořili jedinečnou galerii věkově i charakterově rozmanitých postav s pestrými příběhy".

10 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé