Plakát

Naruto Shippuden

(Naruto: Shippûden)

Naruto: Shippuuden navazuje na původní sérii Naruto. Toto pokračování je v režii Hayato Date a produkováno Studiem Pierrot a TV Tokyo. První díl byl zveřejněn 15. února 2007 v TV Tokyo. Na tento seriál navazují samostatné filmy (Naruto Shippuuden Movie a Naruto Shippuuden Movie :... [více]

2007–2017 | Japonsko | 30 minut | Animax | Akční / Dobrodružný / Komedie | 519 epizod | status: ukončeno v roce 2017
Poslední odvysílaná

23×21 – The Message

(premiéra 23. 3. 2017 – před 7 lety)
závěr seriálu

Naruto Shippuden – O čem to je

Naruto: Shippuuden navazuje na původní sérii Naruto. Toto pokračování je v režii Hayato Date a produkováno Studiem Pierrot a TV Tokyo. První díl byl zveřejněn 15. února 2007 v TV Tokyo. Na tento seriál navazují samostatné filmy (Naruto Shippuuden Movie a Naruto Shippuuden Movie : Kizuna).

Děj se odehrává dva a půl roku po původním seriálu Naruto. Hlavnímu hrdinovi Uzumaki Narutovi je již patnáct let a vrací se domů do vesnice Konoha (Skrytá Listová) spolu s Jiraiyaem, legendárním Sanninem. Obnovuje se Tým 7, který dostává nové jméno Tým Kakashi. V začátku tohoto seriálu se děj točí kolem zločinecké organizace Akatsuki, která se snaží "nastolit mír" stvořením gigantické zbraně ze všech devíti Bijuu (Démonů). Další dějová linie se zaměřuje na hledání Sasukeho, bývalého kamaráda a věčného soupeře Naruta, který dobrovolně opustil vesnici.

Zdroj: Wikipedia

Naruto Uzumaki
Sakura Haruno
Kakashi Hatake
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Animax

Délka

30 minut

Žánr

Akční
Dobrodružný
Komedie
Fantasy
Thriller
Anime

Země původu

Japonsko

Roky vysílání

2007–2017

První vysílání

15. února 2007

Ukončení seriálu

23. března 2017

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)
Anime Fan stránky
Crunchyroll

Související