Návrat komisaře Rexe

Návrat komisaře Rexe (Rex, il ritorno) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
patrik1177

18. května 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Návrat komisaře Rexe

Vynikající volné talianské pokračování kultovního seriálu Komisař Rex. Dokonce mě tenhle seriál oslovil víc než původní rakouský Komisař Rex. První 3 řady s komisařem Lorenzem Fabbrim byli super. Obávám se ale, že po jeho odchodu to s kvalitou začalo být horší a horší... ale pořád koukatelné.

Avatar uživatele
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Návrat komisaře Rexe

Když jsem se dozvěděl o tomto seriálu, první moje reakce byla a sakra. To proto, že poslední série Rexe byly slabé a navíc Italové umějí seriály mnohem hůř než Němci. Ale nová verze Rexe pro mě byla skutečně milým překvapením.
Rex je pořád v kondici a nové prostředí mu svědčí a kulisy sluší. Kaspar Capparoni jako jeho nový páníček byl výborný a jako tým mi ti dva sedli. Zlepšila se i kvalita zápletek a epizod, navíc je v seriálů pár originálních prvků.
Seriál byl skvělý a i když zbytečný, mě bavil. Pak ale přišel další zádrhel.
Kapparoni v seriálu zemřel krutou smrtí a Rex dostal nového pána. A ten byl více než strašný. Se seriálem jsem to vzdal, ale prvních 30 dílů snad bylo ještě lepší než původní série.

Avatar uživatele
Crazy-Nut*

5. října 2008

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Názor

Myslím si, že návrat Rexe byl opravdu zbytečný. Je to pořád o tom samém, akorát že v jiném prostředí a opět z jiným páníčkem...

Avatar uživatele
britanymiller

25. dubna 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

můj názor..

No myslím si že návrat komisaře Rexe byl trochu zbytečný když jsem v televizi vydela první díl. Tak sem říkala že na tohle fakt koukat nebudu nikomu z rodiny se to moc nezamlouvalo ,ale potom se to líbilo všem. No jednou jsem na ulož to stáhla díl 12x asi 3 nebo nejaky cislo a najednou tam byl páníček jménem David. Říkám si že se na to taky dívat nebudu ,ale nevim treba se mi to začne líbit jako s Lorenzem. Návrat se mi líbí víc než obyčejný Rex.Jen bych chtela dodat aby ten seriál us ukončili a ten David aby ho zrušili David je v tomto seriálu tak trochu zbytečný.děkuji za pochopení mého názoru