Plakát

Navždy svoji

Šestidílná mrazivá dokumentární komedie o třech mladých párech, které se chystají vstoupit do manželství. Celých šest týdnů budou moci diváci České televize sledovat osudy tří velmi odlišných párů z různých koutů republiky, které se rozhodly, že v létě roku 2012 vstoupí do stavu... [více]

2013 | Česká republika | 45 minut | Česká televize | Dokument | 0 epizod | status: ukončeno v roce 2013

Navždy svoji – O čem to je

Šestidílná mrazivá dokumentární komedie o třech mladých párech, které se chystají vstoupit do manželství.

Celých šest týdnů budou moci diváci České televize sledovat osudy tří velmi odlišných párů z různých koutů republiky, které se rozhodly, že v létě roku 2012 vstoupí do stavu manželského. V seriálu ale nebudeme pouze svědky předsvatebních příprav a svatebního veselí těchto dvojic, ale především se staneme svědky jejich nejrůznějších partnerských a rodinných peripetií. Proč jsou vlastně spolu a co si od vzájemného soužití slibují?

Názorová i sociální vyhraněnost tří naprosto odlišných partnerských dvojic vyvolává celou řadu situací, při nichž můžeme spolu s nimi přemýšlet o podobě našich mileneckých vztahů i o smyslu svatebního obřadu v současném Česku.
Natáčení této vtipné, ale mnohdy i syrové sondy do nitra moderní české společnosti začalo v dubnu 2012 a skončilo v průběhu ledna 2013.

Režisérka dokumentárního seriálu Erika Hníková (Ženy pro měny, Nesvatbov) ve spolupráci se scenáristkou Irenou Hejdovou (Děti noci) zvolila observační metodu natáčení, kdy tvůrci jen minimálně manipulují s natočeným materiálem a nechávají svým hrdinům co nejvíce prostoru a přirozenosti.

Info box
Stanice

Česká televize

Délka

45 minut

Žánr

Dokument

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2013

První vysílání

20. května 2013

Ukončení seriálu

20. června 2013

Odkazy

Oficiální stránky

Související