plakát seriálu

Neighborhood Hero

(Dongneui Yeongung)

Názory uživatelů

Dongneui Youngwoong

Volby provází celý náš život, bohužel ovlivňují i životy jiných. Baek Shi Yoon se v Macau rozhodl neuposlechnout rozkaz o ukončení operace, za což jeho přítel a spolupracovník zaplatil životem. On se teď rozhodl pomstít.

Po prvním díle jsem upřímně nevěděl, co si o tomhle příběhu myslet. Rozjelo se to jako takový multižánrový mix, že mě to až překvapilo a já upřímně doufal, že se příběh co nejdříve rozhodne, jakým směrem se bude chtít dát ubírat. Protože směs pomsty, špionážního dramatu a romantické komedie byla na můj vkus až moc. V druhé půlce se sice příběh přikloní spíše k té špionáži, přesto se v něm objevují místa, která mají celkovou situaci zlehčit. Bohužel to na mě ne vždy fungovalo. Divákovi byly servírovány všemožné koalice, kde si ale každý hrál na svém písečku. Nechybí tak bitky, krásné ženy a zrady. I přes to přese všechno jsem se nemohl zbavit dojmu, že je to takové jalové a chybí tomu jiskra. Pořád jsme se totiž motali v kruhu a nijak ve vyšetřováních nepokračovali. A naopak všichni už věděli, že se to kolem nich tajnými agenty jen hemží. No prostě utajení nulové *-*. Do sledování jsem se proto musel nutit, doufaje v nějaký posun. Ten nastal v 11. epizodě, což bylo k uzoufání pozdě. Vše se sice začalo vysvětlovat, mě to ale přesto k monitoru nepřikovalo.

Hodnocení: Bylo jen a jen dobře, že jsem si během sledování Local Hero dělal poznámky. Jinak bych totiž ani nevěděl, co přesně o tomhle příběhu napsat. Byla to hra peněz a lží, zajímavé to ale bohužel nebylo – 40%.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk