plakát seriálu

Nejdrsnější kamioňáci světa

(World's Toughest Trucker)

Názory uživatelů

šílenci

Jsou to blázni,někde na konci světa sednout do skoro pojízdných aut?Já bych na to odvahu nenašla,samozřejmě byla spousta věcí a záběrů jen pro kameru a někdy přehrávali,ale můj oblíbenec Derek to zachranoval,jen škoda,že nevyhrál :(

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

truck

Tak po pravdě řečeno,neměla jsem o tomto seriálu ani šajna,v hlavě mám Ice road truckers,protože ten sledujeme s pravidelností,ale tohle byla naprostá náhoda a děkuji za ní....jinak bych přišla o vzteklého Rodneyho,šíleného Weeklyho,sympatáka Stuarta a hezouna Dereka...byl to skvělý nápad a myslím,že kdybych si i trochu vypila,sedla bych si k nim do auta :) :) :)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Slušná podívaná

I přes fakt, že jsem fanda spíše osobních automobilů vyšší střední třídy, klasické americké trucky mě nepřestávají uchvacovat.
Narazil jsem na tento seriál docela náhodou, to když jsem zase jednou přepínal programy. Jednoduše řečeno jsem na zůstal zírat na tu neuvěřitelnou cestu, jež měli jet. Byl to myslím pátý díl, v Kanadě. Nedokázal jsem si představit jak bych po té cestě jel s osobním vozem, natož s truckem vezoucím tak velký náklad. I když mi všichni účinkující úplně nesedí, smekám před jejich řidičskými schopnostmi.
Od toho dne jsem se těšil až se budu moci podívat na další díl. Jsou zde k vidění místa o kterých jsem mnohdy ani neslyšel, místa na kterých pravidelně riskují život desítky statečných řidičů. Místa jež mě uchvátila, fascinující scenérie, a k tomu nechybí špetka napětí.
Za shlédnutí to určitě stojí, doporučuji hlavně fandům trucků.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé