plakát seriálu

Nejlepší trapasy

(Nejlepší trapasy)

Epizoda 1×11 – Hlasatel, Hradní pán, Boty, Koláč (Díl jedenáctý)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

První na řadě je Hlasatel. Už tak dost nevážená práce může být ještě horší, pokud se jedná o hlasatele v obchodním domě. Jenže i na tom se dá najít něco pozitivního, byť toho není mnoho. Je prostě potřeba brát věci s nadhledem. Díky tomu se pak můžete vyhnout prekérním situacím, jako právě hlasatel ve stejnojmenné povídce.

Druhým na pořadu je povídka nazvaná Hradní pán. Jak praví báje, láska hory přenáší. To platí v každé době. Proto i zde nalezneme mladého průvodce a dceru kastelána, jejichž lásce ale není přáno. Kastelán nehodlá dát svou dceru jen tak někomu, a už vůbec ne někomu, kdo si do svých průvodcovských mouder přidává vlastní příběhy.

Trojici vyplňuje dále povídka s titulem Boty. I tak banální věc, jako je obuv, totiž dokáže pořádně zamotat důležitou obchodní večeři. Pokud je to obuv za 150,- Kč a je vystavena vlhku, pak se není čemu divit, že nápor nevydrží. Na všem lze ale nakonec najít něco dobrého. Stejně tak tomu bude i zde, kde jedna prasklá bota spustí řetězec událostí, na jejichž konci bude nejedno překvapení.

Posledním příběhem je Koláč. Když někdo nevidí, neměl by vykonávat řadu činností. Pečení by se mezi ně mělo řadit taktéž. Protože když si někdo splete hřebíky s hrozinkami... Auvajs. Co teď? Jedině za zubařem. No a jak známo, zubař se zubaře bojí ze všech lidí nejvíce. proto když zubař takovýto koláč zakusí, problém je na světě.

Jak se tentokrát hrdinové popasují s nástrahami života?

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Natáčení druhé historky probíhalo na hradě Kokořín.
V závěrečných titulkách je místo Lucie Benešové jméno Lucie Hrubá.
Hlavní postavy
sám sebe - moderátor
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizodě
Český názevHlasatel, Hradní pán, Boty, Koláč
Původní názevDíl jedenáctý
Rok natočení2013
Premiéra19. listopadu 2013
Česká premiéra19. listopadu 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka70 minut
Autoři profilu epizody