Plakát

Noblesse

Raizel se probouzí ze svého 820letého spánku. Je držitelem zvláštního titulu Noblesse - Šlechtic, který znamená, že je čistokrevný Ušlechtilý a ochráncem všech ostatních Ušlechtilých. Pro jeho bezpečí ho jeho služebník Frankenstein zapíše jako studenta na střední školu Ye-Ran, kde Raizel... [více]

90 %
2020–???? | Japonsko | Crunchyroll | Animovaný / Akční / Fantasy | 6 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

1×06 – Episode #1.6

(premiéra 12. 11. 2020 – před 115 dny)

Noblesse – O čem to je

Raizel se probouzí ze svého 820letého spánku. Je držitelem zvláštního titulu Noblesse - Šlechtic, který znamená, že je čistokrevný Ušlechtilý a ochráncem všech ostatních Ušlechtilých. Pro jeho bezpečí ho jeho služebník Frankenstein zapíše jako studenta na střední školu Ye-Ran, kde Raizel prostřednictvím svých spolužáků poznává prostou a každodenní rutinu lidského světa.
Unie, mocná tajná organizace tahající za nitky po celém světě a jejímž cílem je svět ovládnout, však vyšle vylepšené lidi a postupně čím dál více narušuje Raizelův život, což ho donutí použít svou impozantní moc k ochraně těch, jež jsou mu nejbližší. Po 820 letech intrik, je tajemství jeho dlouhého spánku odhaleno a Raizelova absolutní ochrana jako Šlechtice začíná.

Trailer
Frankenstein
Cadiz Etrama de Rigel
Regis K. Randeguru
Sarah J. Royard
Yusuke Tashiro
Manabu Kase
Info box
Stanice

Crunchyroll

Žánr

Animovaný
Akční
Fantasy

Země původu

Japonsko

Roky vysílání

2020–????

První vysílání

8. října 2020

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránka