Plakát

Nurses

Ve stejné miamské nemocnici (Miami's Community Medical Center), ve které působil i Dr. Harry Weston, pracuje skupina sester. Annie Roland je hlavní sestra, silná a pracující matka, která je vdaná za hasiče. Sandy Miller je cynická, ale oddaná její podřízená, která Annie zasstupuje.... [více]

80 %
1991–1994 | USA | 23 minut | NBC | Komedie / Sitcom / Lékařský | 0 epizod | status: ukončeno v roce 1994

Nurses – O čem to je

Ve stejné miamské nemocnici (Miami's Community Medical Center), ve které působil i Dr. Harry Weston, pracuje skupina sester. Annie Roland je hlavní sestra, silná a pracující matka, která je vdaná za hasiče. Sandy Miller je cynická, ale oddaná její podřízená, která Annie zasstupuje. Nejlepší kamarádka Laverne (postavy z Empty Nest) je Sandy, Texasanka, která má smůlu na špatné muže. Gina Cuevas je zase imigrantka z malé země San Pokeno. Zároveň je ale i panna, co touží po doktorovi Hanku Kaplanovi. Greg Vincent je roztržitý neautoritativní typ se zálibou ve fyzickém napadání ostatních doktorů. A Julie Milbury je neurotický nováček - bývalá psychiatricko-sociální pracovnice, která se k smrti bojí bakterií.

Dr. Hank Kaplan je rozvedený, finančně nezajištěný lékař se zlatým srdcem. Paco Ortiz... ten má sice dobré vychování, ale v nemocnici dělá skoro všechny práce - od vytírání podlahy k rozvážce pacientů do márnice. Posledním do party je Dr. Riskin, starý a cynický dědek, který vždycky ví, co je nejlepší udělat.

Seriál je spin-offem seriálu Empty Nest.

Nurse Annie Roland
Nurse Julie Milbury
Gina Cuevas
Dr. Hank Kaplan
Paco Ortiz
Nurse Sandy Miller
Jack Trenton
Luke Fitzgerald
Casey MacAfee
Greg Vincent
Info box
Stanice

NBC

Délka

23 minut

Žánr

Komedie
Sitcom
Lékařský

Země původu

USA

Roky vysílání

1991–1994

První vysílání

14. září 1991

Ukončení seriálu

7. května 1994

Tagy

spinoff, Miami, nemocnice, doktoři, zdravotní sestra

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související