Obchoďák

Obchoďák (Obchoďák) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Dahllia

10. prosince 2012

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Kostková a spol.

Nemůžu si pomoct, ale tenhle seriál mě baví. Dobře se kouká na Kostkovou, Sokola, ale i na Frösslovou, která je podle mě docela nadějná herečka. Já sama nemusím moc ty český seriály, ale tenhle mi přijde vážně vtipnej. Nechybí tam drama, vtip, zápletky... Možná po skončení seriálu změním názor, ale zatím si nemůžu stěžovat.

Avatar uživatele
IrmaVep

8. září 2012

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Pro rohlíky do krámu!

Nejsem zastáncem hodnocení něčeho po prvním dílu, nicméně protože nemám v úmyslu plácat drahocenný zrak na další díly tady toho počinu, tak výjimka potvrzující pravidlo je tady. Je to docela trága. Všechno na tomhle seriálu je umělé jak ta bageta z Interšpáru. Hm. Že prý to bude i vtipné. Hmm. Dialogy, potažmo výkony některých účinkujících, no tak z těch mě bolí oči i uši. Děj? Nudááááá! 20% za Terezu Kostkovou a za snahu.

Avatar uživatele
Marťa

24. ledna 2013

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

...

Přiznám se, že na seriál jsem se začala koukat spíše kvůli oblíbenému herci než, že by mě to nějak zvlášť zajímalo. Taky jsem od toho čekala něco trochu jiného. Přesto k tomu nemůžu být tolik kritická. Seriál mě celkem zaujal, i když postupem času začal ztrácet.