Odpočívej v pokoji

Odpočívej v pokoji (Six Feet Under) — 5. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Ťuky-ťuk

Mathew Gilardi se snaží přesvědčit svou šéfovou Mitzi, že zvládne potopit Fishery. Ta při golfu omylem zasáhne míčkem tetu Tracy, která se pak stane nesnesilteným zákazníkem Fischerů. Neustále něco mění a má přehnané požadavky. Brenda se bojí návštěvy Billyho. Neví totiž, jak bude reagovat, když ví, že díky ní skončil v ústavu. Nikolai vyhodí Ruth z práce, protože neskutečně žárlí na Hirama.

Billy se ale chová velmi slušně a Brendě se dokonce omluví, že sám nechápe, jak jí mohl chtít ublížit, své vlastní sestře, kterou má rád ze všeho na světě nejvíc. Brenda cestou zpátky nadhodí Natovi, zda se někdy vezmou, jestli jejich vztah má budoucnost. Začnou se dohadovat, Brenda nezvládne řízení a vybourají se. Brenda je víc zraněná než Nate, ale bude v pořádku. Nata si zavolá doktor, že našel něco na jeho mozku a chce provést další testy, aby zjistil přesněji, co to je.
Davidovi přijde fax, že Otec Jack je gay. David ho navštíví a začnou se bavit o tom, jak děsné je skrývat se. Padnou si sice do noty, ale otec Jack pak řekne, že unaven bojovat a že by chtěl, aby David rezignoval na svou funkci. Zároveň mu poví, že všichni předpokládají, že je gay, ale že ve skutečnosti není. David statečně přednese skvělou řeč o tom, jak ho nebaví se neustále stydět za něco, za co by neměl.
Gabe si z párty, kterou navštívil s Claire odskočí do obchodu s kamarády pro pivo. Při placení vytáhne Gabe zbraň. Vše je nahráno na kameru.
Nate přiměje Tracy, aby podepsala smlouvu a nemohla se tak poté kvůli maličkosti vykroutit z placení.
Hiram se rozejde s Ruth, která to berem s klidem, protože si uvědomí, že Hirama tolik nemiluje. Pak si jde pro zbytek svých věcí do obchodu, kde narazí na Nikolaie. Ten jí řekne, jak výjimečná žena je a že doufá, že je s ní i tak zacházeno. Ruth ho políbí a posléze se spolu vyspí. Pak se dohodnou, že spolu budou, ale Ruth odmítá být něčí manželkou.

Zajímavosti

Nebožtík více z této kategorie

Nebožtík v epizodě:
Lillian Grace Montrose
(4. října 1936 - 14. června 2001)
- Zasažena golfovým míčkem.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik