Plakát

Okouzlení

(Incantesimo)

Hrdinkou dvacetidílného italského seriálu Okouzlení je mladá ambiciózní lékařka Barbara Nardiová, která pracuje na prestižní klinice, kde se provádějí plastické operace. Barbara je svou prací posedlá, není tedy divu, že si ve svém věku získala takové renomé. Je šťastná, uznávaná ve své... [více]

1998 | Itálie | 54 minut | Rai | | 10 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná v ČR

1×10 – Episode 10

(premiéra 11. 7. 2014 – před 9 lety)
závěr seriálu
Poslední odvysílaná

1×10 – Epizoda 10

(premiéra Kdysi dávno)
závěr seriálu

Okouzlení – O čem to je

Hrdinkou dvacetidílného italského seriálu Okouzlení je mladá ambiciózní lékařka Barbara Nardiová, která pracuje na prestižní klinice, kde se provádějí plastické operace.

Barbara je svou prací posedlá, není tedy divu, že si ve svém věku získala takové renomé. Je šťastná, uznávaná ve své profesi, krásná a zrovna se vdává. Bere si svou dávnou lásku z dětství Roberta Ansaldiho, právníka, muže ze své společenské vrstvy.

Svatba má začít za chvíli, ale Roberto má zpoždění. Sotva by Barbaru napadlo, že Roberto prožívá cosi, co do základů otřese jejich budoucími osudy. V porodnici bojuje o život svůj a svého dítěte mladá žena. Jak to, že ji přivezl právě Roberto a z nemocnice utekl jako zločinec?

Takhle začíná příběh plný vášně, citů, lásky i pomsty. Příběh muže, který nechce riskovat a nedokáže říct ženě pravdu o své minulosti, jeho matky, jako vypočítavé ženy, pro níž vždy účel světí prostředy i Thomase, bratra dívky, který se chce pomstít.

Italská spisovatelka Maria Venturiová, známá především svými příběhy Vítězství lásky a Příběh Chiary, znovu zasadila svůj příběh do prostředí bohatých italských vrstev dnešních dnů.

Trailer
Giovanna Medici
Tilly Nardi
Olga Sciarra
Dr. Nicola Freddi
Dr. Diego Olivares
Info box
Stanice

Rai

Délka

54 minut

Země původu

Itálie

Roky vysílání

1998

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz

Na CZ obrazovkách

ČT1 (2016)
ČT2 (2016)
Rok udává poslední vysílání.

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránky

Související