One Day at a Time

One Day at a Time (One Day at a Time) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
PipiDP

20. ledna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Výzva

Tak a je to tady. První pilot z výzvy a už vím, že tenhle seriál dokoukám. Je to přesně to, co jsem očekávala. Nenáročný seriál s mnoho vtipnými scénami a se spoustu hlášek. Rozhodně se nebude nudit a pokud si chcete odpočinout a jen se zasmát je tohle dobrá volba.

Avatar uživatele
havlba

13. února 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ach Kubo Kubo

Moc jsem chtěla, aby se mi seriál zalíbil. Radostně oslavuju každý počin, kde se to nehemží v.o.s.a.ma a seriál, kde by v čele stála kubánská rodina, jsem viděla poprvé. Jenže jenže jenže...Jak už tu někdo zmínil, má to takovou tu devadesátkovou atmosféru, která rozhodně neurazí a je koukatelná. Na druhou stranu nepřináší nic nového a i když trochu té kulturní diverzity dokážu ocenit, seriál jako takový mi ve watchlistu nezůstane. I po třech dlouhých dílech mi bylo úplně jedno, jestli uvidím další a nemůžu říct, že by mě bavily. Tudíž pro mě za nešťastných 50.

Avatar uživatele
Khaleesi01

8. března 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Penelope

Seriál jsem si pustila díky Výzvě, shlédla pilot a ohodnotila jsem to jako další průměrnou komedii. Do watchlistu se nedostala.
Jenže, po pár dnech, co jsem na to nepřestávala myslet, jsem to přehodnotila a vyhledala i díl druhý. A v tom se to opravdu zlomilo a já zhltla celou sérii na jednou. A skvěle jsem se u ní bavila.
Celá rodina mě neskutečně baví. Penelope mě učarovala humorem a graciézními pohyby. Abuelita by si zasloužila odstavec jenom pro sebe. Miluju její přízvuk, dokonalé frky a přehnanou gestikulaci. No, každý si mě něčím chytil a já vím, že se na seriál podívám znova, protože je hodně nad průměrem.

Edit po třetí sérii.: Nic se nezměnilo, stále si plnými doušky užívám Alvarezovic rodinku a netrpělivě si pouštím další díl. Chci víc!

Avatar uživatele
Lucka Lucinka

31. července 2017

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Výzva

Stejně jako ostatní jsem si i já pustila pilot kvůli výzvě.... Z pilotu jsem byla docela překvapená.Dalo by se říct ,že jsem měla rozporuplné pocity a tak jsem si pustila i druhý díl a dobře jsem udělala, v podvědomí jsem sympatizovala s rodinou a jejími problémy a nejvíc jsem si zamilovala Lydii a Schneidera.... Neříkám ,že je to úplně moje srdcovka ,ale našlo si to u mě místečko. Rozhodně se budu dívat na druhou sérii a první si pustím znovu....
Co bych ještě chtěla poznamenat tak to ,že se mi líbí ta Kubánská energie ,která ze seriálu vyzařuje mě osobně to pobavilo a přineslo trochu světla do dní plných chmurných nálad.

Avatar uživatele
LuciaG

7. února 2017

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Dá sa

Prirovnala by som to k seriálom z 90-tych rokov. Dá sa to, pozerať, sem tam sa zasmejem, ale pozriem si to len ak na to niekde náhodou natrafím, napr. v TV (čo sa asi nestane).

Avatar uživatele
Jenny17

23. ledna 2017

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Překvapení

Přesně tak šla jsem do toho díky soutěži.A začínám šílet kolik seriálu budu letos sledovat.Pilot mě dostal bude to pro mě super relax a ještě vtipné hlášky, které mě rozesmály. Mile jsem překvapena a díly dokoukám.