Plakát

Outlier

Uprostřed noci, daleko na severu Norska ve Finnmarksvidda, je na cestě domů z oslavy teenagerka Sami Elle Jannoková, když najde zvonící mobilní telefon. Telefon patří pohřešované dívce Sofii. O několik dní později místní policie objeví Sofiino tělo v karavanu tři hodiny jižně od... [více]

2020 | Norsko | 45 minut | HBO Nordic | Drama / Krimi / Thriller | 0 epizod | status: ukončeno v roce 2020

Outlier – O čem to je

Uprostřed noci, daleko na severu Norska ve Finnmarksvidda, je na cestě domů z oslavy teenagerka Sami Elle Jannoková, když najde zvonící mobilní telefon. Telefon patří pohřešované dívce Sofii. O několik dní později místní policie objeví Sofiino tělo v karavanu tři hodiny jižně od Finnmarku.

Maja Angell, která studuje na univerzitě v Londýně, obhájí svoji diskutovanou disertační práci o kriminalistice a profilování, když se dozví o případu vraždy ve svém rodném městě v severním Norsku. Vzdoruje všem varováním a opouští univerzitu, aby odcestovala na sever. Má totiž zprávu pro místní policii: muž obviněný z vraždy není vrah. Ale nikdo není ochoten poslouchat její teorie. Dokud se Maja neodváží ponořit se do svých nejnebezpečnějších potlačovaných vzpomínek na dětství, nebude ho schopna zastavit a brzy si uvědomí, že vrah je blíže, než si kdy myslela.

Trailer
Info box
Stanice

HBO Nordic

Délka

45 minut

Žánr

Drama
Krimi
Thriller

Země původu

Norsko

Roky vysílání

2020

První vysílání

27. prosince 2020

Ukončení seriálu

27. prosince 2020

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránka