Plakát

Over My Dead Body

Maxwell Beckett dřív pracoval pro Scotland Yard jako výzkumník. Své kriminalistické zkušenosti v současné době využívá jako autor mysteriózních novel. Žije v San Franciscu a tak nějak věří, že býval inspektorem, takže po všech vyžaduje, aby mu tak říkali. Jenže poslední dobou se mu... [více]

1990–1991 | USA | 60 minut | CBS | Drama / Krimi / Mysteriózní | 8 epizod | status: očekávaný konec v roce 1991
Poslední odvysílaná

1×12 – Don't Mess With Texas

(premiéra 10. 8. 2015 – před 8 lety)

Over My Dead Body – O čem to je

Maxwell Beckett dřív pracoval pro Scotland Yard jako výzkumník. Své kriminalistické zkušenosti v současné době využívá jako autor mysteriózních novel. Žije v San Franciscu a tak nějak věří, že býval inspektorem, takže po všech vyžaduje, aby mu tak říkali.

Jenže poslední dobou se mu nedaří. Jeho knihy postrádají jiskru, kterou kdysi měly. Maxwell se snaží získat zpět svou ztracenou formu a napsat něco dobrého, ale pořád ho otravuje neúspěšná reportérka Nikki Page, která pracuje pro San Francisco Union. Ta chce, aby ji ostatní brali seriózně, takže kdekoliv objeví nějakou záhadu, obrátí se na Maxe, aby jí pomohl ji vyřešit. Sama Maxe obdivuje jako autora, ale oba dva mají na úspěšném řešení svůj zájem - Nikki hledá dobrý příběh do novin a Max zase hledá dobrý materiál pro svou novou knihu.

Maxwell Beckett
Nikki Page
Det. Ritter
Det. Mueller
Info box
Stanice

CBS

Délka

60 minut

Žánr

Drama
Krimi
Mysteriózní

Země původu

USA

Roky vysílání

1990–1991

První vysílání

26. října 1990

Ukončení seriálu

v roce 1991

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)