plakát seriálu

Pakárna

(Pakárna)

Názory uživatelů

Hlavně nebejt měkkej.

Povedenej seriál, který má své vtipné momenty a hlášky. Řekl bych, že je určitě pro mladší generaci. Dobrá hudba, dialogy i samotná animace. Pro mě to je za 70 %.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Bože , cos to na nás seslal

Ty , český národ , národe Trnky , adoptivní rodiči Pata s Matem , ty jehož tradice kreslených vtipů se táhne až do dob rudého temna a dál , jak si můžeš dovolit takové zvěrstvo ? Jak můžeš povolat komika typu Luďka Soboty aby prostituoval svůj hlas v tomto paskvilu ? Jak můžeš v noci klidně spát ?

Tento seriál je po grafické stránce tím nejhorším co jsem kdy spatřil z domácí produkce , a patří mezi tři nejodpudivěji kreslené animované seriály které jsem kdy spatřil (zbylé dva pocházejí z anglofonních ostrovů , Čtyři Kamárdi a Jerry a svatokrádež výborné předlohy ve formě Děsivých Dějin) . Po dějové stránce je to skoro stejné . Jako s Pytklíkovem je každý díl dějově téměř identicky založen a zjevují se většinou tytéž postavy .

A co se týče ženského dabingu dospívajících pubertálních osob mužského pohlaví , nemám co dodat , jen to že mé hodnocení by ve skutečnosti mělo být 1 % , z toho prostého důvodu že jsem viděl výše zmíněnou adaptaci Děsivých Dějin .

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí