Plakát

Paranormal State

To není vaše fantazie. Ryan Buell je obyčejným univerzitním studentem. Navštěvuje Pensylvánskou státní univerzitu, striktně rozděluje učební rozvrhy, práci pro univerzitu, zábavu a děvčata... Je také členem první, univerzitou schválené skupiny v Americe zabývající se výzkumem... [více]

2007–2011 | USA | 22 minut | A&E | RealityTV | 28 epizod | status: ukončeno v roce 2011
Poslední odvysílaná

6×08 – If I Should Die…

(premiéra 3. 5. 2011 – před 13 lety)

Paranormal State – O čem to je

To není vaše fantazie.

Ryan Buell je obyčejným univerzitním studentem. Navštěvuje Pensylvánskou státní univerzitu, striktně rozděluje učební rozvrhy, práci pro univerzitu, zábavu a děvčata... Je také členem první, univerzitou schválené skupiny v Americe zabývající se výzkumem paranormálních jevů. PRS - Paranormal Research Society.

Ryan ve volném čase, s ostatními členy skupiny, hledá reálná vysvětlení záhad, paranormálních aktivit, nadpřirozených jevů či existence duchů.

Tento seriál je originální tím, že se nejedná o samostatné fantastické příběhy, ale o polodokumentární "Reality-TV" show o pravdivé práci skutečně existující skupiny studentů, kteří podnikají na základě podnětů lidí výpravy do centra záhady a za pomoci moderní vědy a parapsychologie se je pokoušejí zdokumentovat.

sám sebe
sama sebe
Info box
Stanice

A&E

Délka

22 minut

Žánr

RealityTV

Země původu

USA

Roky vysílání

2007–2011

První vysílání

10. prosince 2007

Ukončení seriálu

2. května 2011

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky
Paranormal Research Society
IMDb.com

Související