Plakát

Part-Time Idol

Jeden z nejslavnějších producentů korejského hudebního průmyslu, který stál za zrodem těch největších hvězd včetně skupin 2NE1 a BIGBANG, se před osmi lety kvůli pochybnostem o jejím smyslu vzdal své kariéry a odjel meditovat do Indie. Nyní se rozhodl vrátit jak do Koreje, tak do YZ... [více]

2017 | Jižní Korea | 32 minut | SBS | Hudební / Komedie / Drama | 5 epizod | status: ukončeno v roce 2017
Poslední odvysílaná

1×05 – Episode 5

(premiéra 27. 11. 2017 – před 3 lety)
závěr seriálu

Part-Time Idol – O čem to je

Jeden z nejslavnějších producentů korejského hudebního průmyslu, který stál za zrodem těch největších hvězd včetně skupin 2NE1 a BIGBANG, se před osmi lety kvůli pochybnostem o jejím smyslu vzdal své kariéry a odjel meditovat do Indie. Nyní se rozhodl vrátit jak do Koreje, tak do YZ Entertainment, které kdysi spoluzaložil. A díky předtuše i s touhou založit novou skupinu. Ani oněch osm let totiž nestačilo k tomu, aby Jeong Tae Kyung přišel o oko na talent, adepty na nové hvězdy totiž zvládne nalézt vlastně náhodou během bloudění po budově. A to navíc v řadách odepsaných trainees.
Kwon Hyeon Bin není dobrý ani ve zpěvu, ani v tanci, pouze nade vše miluje pozornost; Soo Ah možná skrývá zlato v hrdle, ale předvést ho dokáže pouze bez diváků a ideálně skrytá na toaletě; Kim Hee Jung svou extrémní vznětlivostí vyděsí nejspíš každého; Lee Soo Hyeon známá z dua AKMU za sebou sice už debut má, jenže bez bratra, který právě míří na vojnu, je absolutně ztracená a vysoké tóny nezazpívá ani náhodou. A nakonec Kwon Yeong Deuk, který měl debutovat už kdysi, avšak z jeho snu sešlo a stal se velmi úspěšným instruktorem tance.
O těchto "zoufalcích" si YZ Entertainment možná myslí, že jim není pomoci, avšak zkušený Jeong Tae Kyung možná zvládne zázraky. A i kdyby ne, dohoda, že pokud se nová skupina neumístí na prvním místě v žebříčcích alb, tak Jeong Tae Kyung odprodá druhému majiteli společnosti svůj podíl, se současnému šéfovi YZ Entertainment velice hodí a zamlouvá.

Jeong Tae Kyung
Kim Hee Jeong
Lee Soo Hyeon
Kwon Hyeon Bin
Kwon Yeong Deuk
Info box
Stanice

SBS

Délka

32 minut

Žánr

Hudební
Komedie
Drama

Země původu

Jižní Korea

Roky vysílání

2017

První vysílání

27. listopadu 2017

Ukončení seriálu

27. listopadu 2017