Plakát

Paul Sand in Friends and Lovers

Robert Dreyfuss je starý mládenec a hráč na basu, který se vrátil do Bostonu z Denveru a získal zde práci v Bostonském symfonickém orchestru. Je to romantik, který se snadno zamiluje do žen, co mu vstupují do cesty, ale málokdy má to štěstí, že by se stalo něco víc. Je totiž stydlivý a... [více]

1974–1975 | USA | 30 minut | CBS | Komedie / Sitcom | 0 epizod | status: ukončeno v roce 1975

Paul Sand in Friends and Lovers – O čem to je

Robert Dreyfuss je starý mládenec a hráč na basu, který se vrátil do Bostonu z Denveru a získal zde práci v Bostonském symfonickém orchestru. Je to romantik, který se snadno zamiluje do žen, co mu vstupují do cesty, ale málokdy má to štěstí, že by se stalo něco víc. Je totiž stydlivý a pasivní a až příliš často se mu stává, že v nepravý čas říká špatné věci.

Naopak jeho bratr Charlie je téměř pravý opak. Je agresivní, hlasitý, fyzicky zdatný. Snaží se ale Roberta chránit. Toho totiž neustále kvůli jeho milostným neúspěchům zesměšňuje Charlieho žena Janice.

V orchestru se Robert přátelí s rakouským houslistou Fredem Meyerbachem, který má velice napjatý vztah se svým otcem. Oba se ale musí vyrovnat s mladým, sarkastickým a velice obézním dirigentem Masonem Woodruffem a nepřátelským vedoucím orchestru Jackem Riordanem.

Robert Dreyfuss
Charlie Dreyfuss
Janice Dreyfuss
Mason Woodruff
Fred Meyerbach
Info box
Stanice

CBS

Délka

30 minut

Žánr

Komedie
Sitcom

Země původu

USA

Roky vysílání

1974–1975

První vysílání

14. září 1974

Ukončení seriálu

4. ledna 1975

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)