Pět mrtvých psů

Pět mrtvých psů (Pět mrtvých psů) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Sydney

8. července 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Pět mrtvých vyšetřovatelů

Kéž by. Poprvé kdy máme televizní verzi aniž by vyšla knižní "předloha", takže v tomto případě není možné srovnávat. Těžko říct jestli je to dobře nebo špatně.

Nechci tvrdit, že to bylo špatné nebo nudné, ale pomalu mě začíná tato série unavovat. Začíná mi vadit, jak se v každé samostatné sérii nějakému vyšetřovateli něco stane, jak kdyby Olomouc byla Divoký Západ, kde jde detektivům při vyšetřování o život. Dále dva případy, které zdánlivě spolu nesouvisí ale jak už to tak bývá nakonec přece jenom spolu souvisí. Všimli si toho všichni, to znamená diváci, a dokonce i Horová, jen ti kdo ten případ vyšetřují jaksi zůstávají slepí. Vzhledem k tomu, že jsme zpět u Hřebejka, tak už ani kamera není zajímá. Jakoby to už nikomu nestálo za tu snahu, ani hercům podotýkám.

Co se mi asi nelíbilo nejvíc, bylo téma. Když se dějí zločinnosti na lidech tak mi to nevadí, na to jsme nějak zvyklí ale zvířata opravdu ne. Zlatá politika z Modrých stínů. Nepodporujeme ani vnímání národnostních menšin, spíše naopak. Tenhle "díl" se podle mě opravdu nepovedl. -> 50%

PS: To, že začínáme tím, čím budeme končit z nás opravdu skvělé nebo zajímavé tvůrce nedělá.

Avatar uživatele
verarenak

25. dubna 2016

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

třetí série

Tato třetí série se mi líbila nejvíc, měla super téma, zajímavé prostředí. Je plno nevyřešených vražd, co lidi jsou všechno udělat za prachy je až neuvěřitelné.