plakát seriálu

Malý princ

(Petit Prince, Le)

Názory uživatelů

super

Milujem túto rosprávku aj ked som na nu velká stále sa mi páči prvi krat som ju videla na minimaxe kde ho dabuje iny herec petr neskusil a na čt2 tobias vacek.nechápem preco pertr neskusil dabuje pubertiaka (aspon myslím že maly princ je pubertiak) ked má 21.ale znie lepšie tá rosprávka je pekna ale aj humorná niektore hlasky su fakt ze sranda napr Pane veverko jsi legracni tuleni (aspon myslím )ale maleho princa SOM SI OBLUBILA

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Srdcovka

Na seriál Malý Princ jsem narazila náhodou a hned jsem se na něj musela kouknout, protože to je prostě Malý Princ!
Ten Malý Princ, jehož knížka mi leží na poličce nad postelí už pátým rokem a já jí ještě nebyla schopná dočíst, ani už nevím proč.
A musím uznat, že ztvárnění je to hezké...


<<Ma Rose adorée...*>> předčítá si Růže dopis od Prince na začátku každé epizody... a tak to vlastně všechno začíná! Princ ve svém dopise líčí pokaždé jiný zážitek, jinou planetku... Úplně všechno působí osobitě, magicky a hravě... tak nějak nám Malý Princ představuje svět, plný fantazie a kreativity. Podivuhodné planety a ještě podivuhodnější věci na nich!
Vždycky se musím pozastavit sama nad sebou, jak zaujatě se dokážu dívat na pohádky! Neříkám, že mě Malý Princ úplně nadchl, ale rozhodně nezklamal!
Myslím, že jako malá by jsem byla z Malého Prince úplně nadšená... je to úžasná pohádka!!!


(*Ma Rose adorée = v překladu něco jako "Má drahá Růže")

Vůbec netuším, jestli je MP nadabovaný do češtiny, protože já osobně se na něj koukám v originále, ve francouzštině. Postavy po celou dobu používají docela jednoduchý jazyk, takže je snadné rozumět!
A přijde mi docela vtipné (snad i trošku absurdní), že hlas Malého Prince připomíná hlas Justina z Queer as Folk ve francouzské verzi... ale nepředpokládám, že by oba dva daboval stejný herec!!! Ale stejně mi to při porovnání těchto dvou seriálů připadá dosti k popukání.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí