plakát seriálu

Pingu

(Pingu)

Názory uživatelů

Pingu

Moje malá sestra tenhle seriál má moc ráda. Já osobně jsem u toho i v mém věku docela dobře pobavila díky rozčilování malého Pingu, což opravdu nemá chybu :D Jinak je v pohádce dobře znázorněná rivalita mezi sourozenci, kdy nakonec vidíme, že se stejně mají i přes to všechno pořád rádi a nemohli by bez sebe žít a proto aspoň za pár pozitivních rad do života malých dětí a za skřeky Pingu seriál hodnotím 20%.

20 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Tučňák

Pingu je zkrátka legenda, hlavně to jeho houkání zobákem. Pohádky s Pinguem jsem měla moc ráda a vždycky mě bavily a pobavily ty jeho řešení. Hlavně se mi líbí originalita, není to kreslené ale tak z modelíny bo z jakého materiálu. Prostě Pingu jako tučňák fakt u mě vede :)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Pohádka pro malé i dospělé

Jako malá jsem tohle měla moc ráda. A i v dospělosti se na to vždycky ráda podívám. Seriál, kde není třeba slov, aby se vyjádřily emoce a aktuální nálady. Nikdy nezapomenu na díl, kde pily barevné zmrzlé tříště.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ping

Občas příjemná hlavní postava, občas celkem vlezlá. Jeho dobrodružství jsou pro děti snesitelné, ale myslím si, že šly lépe zpracovat. Na druhou stranu, postavička se stala téměř legendou, a proto si hodnocení zaslouží. Pamatuji se, že i když to u nás kdysi šlo, stihnout jeho dobrodružství bylo vcelku obtížné. Zase ale na druhou stranu, rád jsem se podíval na jakoukoliv jeho příhodu, i když s přibývajícím věkem přesáhla jeho roztomilost hranice mé snesitelnosti.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

evergreen

Ani mne nepřekvapuje, že na Tučňáka jsem se dívala já a dnes ho pouštím neteři a ona ho ráda sleduje. Je to takové, že to prostě nestárne, ty děti to budou pořád brát stejně - s úsměvem:) i já se na to ráda mrknu a razím názor, že raději hodinu budu sledovat Tučňáka než (byť jen) pět minut prasátko Pepinu...:-D

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Tnúúú

Jo Pingu, kdo by ho neznal, tučňák který se promění skoro ve všecko, a navíc provázel mnoha generací. Když na to koukám dnes tak nic extra to není. Ale pro děti je to dokonalost. Nemůžu dát plné hodnocení ale spokojenost byla, navíc ta animace neztratila nic ze svého kouzla.

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Cool

Jako malý jsem ho měl rád. Ty jeho skřeky mě vždycky dostávaly

70 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí