Plakát

Pobřežní hlídka

(Baywatch)

Seriál vypráví o záchranářích z Los Angeles a poměrně věrně popisuje jejich práci, protože na vzniku seriálu se podílejí i někteří opravdoví plavčíci. Zachraňováni lidí z moře, hořicích lodí, divoké řeky, potopené vrtné věže apod., likvidace zločinců, kteří se chudáci náhodou... [více]

1989–2001 | USA | 46 minut | Syndication | Akční / Drama | 241 epizod | status: ukončeno v roce 2001
Poslední odvysílaná v ČR

4×16 – Mirror, Mirror

(premiéra 7. 8. 2017 – před 4 lety)
Poslední odvysílaná

11×22 – Rescue Me

(premiéra 14. 5. 2001 – před 20 lety)
závěr seriálu

Pobřežní hlídka – O čem to je

Seriál vypráví o záchranářích z Los Angeles a poměrně věrně popisuje jejich práci, protože na vzniku seriálu se podílejí i někteří opravdoví plavčíci. Zachraňováni lidí z moře, hořicích lodí, divoké řeky, potopené vrtné věže apod., likvidace zločinců, kteří se chudáci náhodou objeví u pláže, škatule hejbejte se v blízkých osobních vztazích mezi plavčíky, vodní sporty, plážové sporty, neplážové sporty v písku, příjemná hudba, kostýmy stylu "čím míň látky, tím líp", krásné dívky s nohama až ke krku, muži s širokými rameny a úzkým pasem, moře a písek, písek a moře a nepřeberné množství kombinací toho všeho, více či méně podobných jedna druhé, to je Baywatch.

Autoři se snaží věnovat různým žhavým otázkám jako třeba ekologie, drogy nebo vztah k postiženým lidem. Občas sice trochu naivně, řekla bych, ale snaha se cení. A navíc ekologie je něco, co sami tvůrci pociťuji doslova na vlastní kůži. Pobřeží u Los Angeles je prý neuvěřitelně špinavé a hercům působí spoustu zdravotních potíží.

Mitch Buchannon
C.J. Parker
Garner Ellerbee
Stephanie Holden
J.D. Darius
Cody Madison
Caroline Holden
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Syndication

Délka

46 minut

Žánr

Akční
Drama

Země původu

USA

Roky vysílání

1989–2001

První vysílání

22. září 1989

Ukončení seriálu

14. května 2001

Dabing

ANO – detaily na DabingForum.cz

Na CZ obrazovkách

LOVE (2017)
Nova Cinema (2012)
Rok udává poslední vysílání.

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)

Související