plakát seriálu

Pobřežní lýtka

(Son of the Beach)

Epizoda 1×01 – K sexu podáváme vaječnou rolku (With Sex You Get Eggroll)
93 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

K pobřežní hlídce v Maliblbicích přichází nová plavčice, která je však špehem zlotřilé starostky...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Velitel pobřežní hlídky Notch Johnson provádí po služebně novou plavčici Kimberlee Clarkovou a seznamuje ji se svým týmem – B. J. Cummingsovou, Chipem Rommelem, Jamaicou St. Croixovou a Stevem. Kimberlee je však špeh. Miniaturní kamerou v broži snímá každý detail. Veškeré dění sleduje starostka Anita Massengilová, která chce získat kompromitující materiál proti Notchovi, kterého by se ráda zbavila.

Kimberlee jede s Notchem na obhlídku. Objeví trosečnici – asijskou dívku na kusu prkna. Vyloví ji a dívka jim řekne, že plula se sestrami za prací, ale byly prodány jako prostitutky. Notch se rozhodne zajít do nevěstince, aby její sestry vypátral. Zjistí, že pracují v "masážním salonu", a večer tam v doprovodu Kimberlee vyrazí. Starostka už se nemůže dočkat, až ho bude moci vyhodit pro mravní poklesky.

Notch v převleku si opravdu objedná lehkou děvu, v ten moment však ochranka pozná, že má Kimberlee na sobě odposlech. Seberou jí ho, starostka přijde o spojení, ale nevzrušuje se tím. Gangsteři v nevěstinci jsou její kumpáni. Notch a Kimberlee jsou spoutáni. Nová plavčice se přizná, že je špeh a že pokud na šéfa něco nenajde, starostka vypoví její babičku z bytu. Notch se snaží dostat z pout, ale omráčí ho kýbl, který mu spadne na hlavu. Situaci vyřeší Kimberlee. Koketuje s gangsterem Johnnym, a jakmile ji rozváže, zneškodní ho. Pak uvolní pouta Notchovi a společně osvobodí všechny prostitutky.

Je však ještě třeba zneškodnit kuplířské lumpy a vyrovnat si účty se starostkou...

Hlavní postavy
Notch Johnson
B.J. Cummingsová
Chip Rommel
Jamaica St. Croixová
Kimberlee Clarková
poručík Steve Andrews / pes Steve
starostka Anita Massengilová
Vedlejší postavy
Large Woman
Kody Massengil
Sports Announcer
Johnny Tree
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevK sexu podáváme vaječnou rolku
Původní názevWith Sex You Get Eggroll
Rok natočení2000
Premiéra14. března 2000
Česká premiéra27. listopadu 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody