Pohotovost

Pohotovost (ER) — 15. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Vykoupení

Bettina a Pratt si prohlížejí nový byt, Pratt si myslí, že si ho nemůže dovolit, ale Bettina ho povzbuzuje. Makléřka se domnívá, že jsou novomanželé. Pratt byt nakonec odmítne, zklamaná Bettina ho obviní, že se vyhýbá závazkům.

Na pohotovosti ošetřuje Pratt starého muže Roberta Trumana a 11-letého podchlazeného Gabriela v kritickém stavu, kterého Truman vytáhl právě z jezera. Jeho matka ale tvrdí, že je Truman pronásledoval. Truman říká, že je doktor na penzi. Má metastázovanou rakovinu a myslí si, že je to trest boží za to, že zabil Gabrielova otce. Chodil totiž do vězení dávat smrtící injekce odsouzeným. Teď, co je v penzi, obchází jejich pozůstalé a nabízí jim finanční pomoc.

Doktoři na ortopedii včetně Neely nastupují do hokejového zápasu proti chirurgům - v týmu je Dubenko, Crenshaw a Harold. Všichni skončí na pohotovosti s různými drobnými zraněními.

Julia hovoří s Trumanem, když mu ale řekne, že nemůže svůj pocit viny učinit smyslem svého života, nazve ji newagistkou a vyhodí ji. Pak se pokusi spáchat sebevraždu tím, že si do kapačky vpraví jed. Pratt mu to překazí a snad mu pomůže, když mu nabídne verzi, že smyslem jeho života bylo zachránit Gabriela.

Gates popíjí v baru se Sam. Pratt mluví se Skye, která pak odchází za Dubenkem do vany s horkou vodou. Jejich poměr evidentně pokračuje. Pratt se jde omluvit Bettině, ta omluvu přijímá, ale rozchází se s ním. Neustálé hádky mezi Gatesem a Sam vyústí ve vášnivý polibek.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358
lukascoolarik