plakát seriálu

Pohřešovaný

(Missing)

Epizoda 1×05 – O třech medvědech (The Three Bears)
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Becca s Giem a tím i celý Millerův tým se dostávají do Prahy, kde má Paul pod falešným jménem účet v bance. Kromě toho tam má také bezpečnostní schránku. Becca se rozhodne banku vykrást, aby věděla, co v této schránce je. Oksana pomůže Michaelovi utéct, ten se ale vrátí, jeho svědomí mu nedovolí jí tam nechat.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Becca začíná mít noční můry. Zdá se jí, že našla Michaela, místo toho před ní ale stojí Paul a chce jí zastřelit.

Mary volá Becce a ujišťuje se, že je v pohodě. Becca jí neřekne, že Paul je naživu.

Miller říká Becce, že jejich případ je tajný, nemůže tam být. Becca odchází. Agentka Violet nechápe, jak jí může jen tak nechat odejít, když je tu možnost, že B. spolupracuje s Paulem. Miller jí řekne, že by nemělo smysl nechávat jí pod zámkem. Místo toho jí nařídí, ať ji sleduje, aby měli představu, s kým komunikuje.

Michael se ptá Oksany, jak se tam ocitla. Ta mu vypráví, že chtěla být modelkou. Místo toho ale zažila příšerné věci. Nezáleží na tom, proč ji unesli, jen to, že ji unesli. Do místnosti vtrhne ochranka a vyfotí Michaela. Oksana říká, že to znamená, že ho brzy budou přesouvat na jiné místo.

Becca má schůzku s Giem. Ten jí ukáže kamerový záznam z banky v Praze, na kterém je Paul. Ten dává na kameru znamení, chce, aby ho viděli. Oba se vydají do Prahy. Vše se samozřejmě dozví i Miller.

V bance nechtějí dát o Paulově kontě žádné informace. Becca řekne, že je jeho manželka, a úřednice jí dá snímač otisků. Pokud Paul chtěl, aby se k němu dostala, bude v databázi. Becca opravdu získá přístup. Jde dolů k bezpečnostním schránkám. K otevření jsou ovšem potřeba tři otisky - Beccy, Paula a Michaela.

Miller má celý tým nasazený na Becce. Becca to ví a přechytračí ho. Najde si Millera, dá mu kafe a řekne, že chce spolupracovat. Miller souhlasí s tím, že jakmile se dozví něco nového, dá jí vědět.

Oksana pomůže Michaelovi utéct. Ten ji chce vzít sebou, ale Oksana by zemřela bez svého inzulínu. Michael tedy musí jít sám. Ve sklepě najde zásoby zbraní, když ho vyruší člověk v ochraném obleku. Michael se schová.

Becca jde na schůzku s Paulem. Místo toho se tam ale objeví Azimoff, který s Paule před deseti letech dělal nějaký obchod, na co si Becca ve flashbacku vzpomene. Chtějí jí uříznout palec kvůli otisku. Gio ji zachrání.

Michaelovi se podaří dostat ven do lesa. Zrovna tudy projíždí vlak, Michael ale vzpomíná na Oksanu a nechá si ho ujet. Rozhodne se pro ni vrátit.

Becca se rozhodne vykrást banku. Gio jí chce pomoct, ale Becca ho do toho nechce zatahovat. Přijde do banky jako klientka, která si chce koupit svou schránku. Gio se chystá vyhodit proud, ale Miller ho chytí. Spustí se alarm, Becca má dvě a půl minuty na dokončení loupeže. V Paulově schránce najde krom jiných věcí také fotku jejich vysněného domu. Vše sbalí do tašky a schová ji do koupelny. Když dolů přijde policie, Becca dělá nechápavou. Nemají žádné důkazy proti ní, takže ji pustí. Gio v převleku policie vyzvedne tašku.

Becca se dělí s obsahem skříňky s Millerem. Jsou tam akcie ruské společnosti Helios v hodnotě 250 milionů dolarů.

Michael našel ve sklepě telefon, a hlavně inzulín. Jde do pokoje pro Oksanu.

Becca a Miller našli Paulův dům. Spustí se alarm, za minutu vše bouchne. Miller je z tama chce dostat, ale Becca s Giem zůstávají a pokouší se odpočítávání zastavit. Odpočítávání ovšem pokračuje...

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
V této epizodě se celý děj přesouvá do Prahy, kde pokračuje pátrání po Paulovi.
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Becca: Musíme to dostat dřív než on.
Giancarlo: A co máš teda v plánu?
Becca: Řekněme, že vykrást banku.
Giancarlo: Chudák Dax, vypadá tak frustrovaně.
Becca: Aspoň si to tak neužívej.
(Dax sleduje Beccu se všemi svými agenty.)
Becca: Plná sestava, jsem potěšena.
Giancarlo: Vypadáš příšerně.
Becca: Prosím, jen do mě.
Hlavní postavy
Becca Winstone
Michael Winstone
Agent Dax Miller
Fitzpatrick
Giancarlo Rossi
Paul Winstone
Vedlejší postavy
Violet Heath
Mary Dresden
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevO třech medvědech
Původní názevThe Three Bears
Rok natočení2012
Premiéra12. dubna 2012
Česká premiéra9. července 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka41 minut
Sledovanost premiéry7 910 000 diváků
Autoři profilu epizody