Plakát

Poker v kuchyni

(Food Poker)

Nejlepší kuchaři milují náročné výzvy, a pokud jde o karetní hry, při kterých je napětí přímo drásavé, patří poker na jedno z čelných míst. Ale jak to asi dopadne, když karty smícháme s vařením, aby nám z toho vyšla kuchařská soutěž, při které bude napětí... ano, správně: přímo... [více]

2007 | Velká Británie | 45 minut | BBC Two | Kulinářský / RealityTV / Soutěžní | 0 epizod | status: ukončeno v roce 2007

Poker v kuchyni – O čem to je

Nejlepší kuchaři milují náročné výzvy, a pokud jde o karetní hry, při kterých je napětí přímo drásavé, patří poker na jedno z čelných míst. Ale jak to asi dopadne, když karty smícháme s vařením, aby nám z toho vyšla kuchařská soutěž, při které bude napětí... ano, správně: přímo drásavé?

O tom se budete moci sami přesvědčit při sledování napínavého seriálu z dílny BBC, v našich podmínkách konkrétně na TV Paprika. V jednotlivých dílech Kuchyňského pokeru si čtyři šéfkuchaři sednou ke karetnímu stolku, ale hrají s kartami, na kterých jsou místo obvyklých figur potraviny a kuchyňské přísady. Některé z nich jsou vhodné téměř do všech jídel, ale jiné mají okruh použití dosti omezený! A jak už jste možná uhodli, naši kuchaři dostanou za úkol přichystat co nejchutnější pokrm ze surovin uvedených na kartách, které si z balíčku vytáhnou.

„Food Poker”, to je hra, při které musíte mistrovsky ovládat karty i vaření. Blafování má totiž i na talíři za následek blaf, takže pravda tak jako tak vyjde brzy najevo.

Info box
Stanice

BBC Two

Délka

45 minut

Žánr

Kulinářský
RealityTV
Soutěžní

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2007

První vysílání

29. října 2007

Ukončení seriálu

7. prosince 2007

Odkazy

Wikipedia (anglická)