Plakát

Power Rangers Mystic Force

Před krátkou dobou tu byla dimenze plná úžasných kouzel. Ale pak se temnota dostala k moci a začal velký boj. Armáda Nemrtvých vedená mocným válečníkem - Morticonem, se rojila po zemi a zaměřila svůj zrak na lidský svět. Vše vypadalo beznadějně, když malá skupinka statečných a skutečných... [více]

2006 | USA | 22 minut | Jetix | Akční / Dobrodružný / Komedie | 32 epizod | status: ukončeno v roce 2006
Poslední odvysílaná

1×32 – Mystic Fate: Part 2

(premiéra 13. 11. 2006 – před 17 lety)
závěr seriálu

Power Rangers Mystic Force – O čem to je

Před krátkou dobou tu byla dimenze plná úžasných kouzel. Ale pak se temnota dostala k moci a začal velký boj. Armáda Nemrtvých vedená mocným válečníkem - Morticonem, se rojila po zemi a zaměřila svůj zrak na lidský svět. Vše vypadalo beznadějně, když malá skupinka statečných a skutečných kouzelníků vyšla vstříc nepřekonatelnému osudu. Bojovali statečně. Zahnali zlo zpět od lidského světa. A poté nejmocnější kouzelník ze všech - Leanbow vyřkl kouzlo a poslal armádu do Podzemí. Zapečetil temnotu uvnitř obří brány na věčnost. Zlo zmizelo z povrchu země.

Ale s velkou výhrou přichází i velká ztráta. Lidský svět se nikdy nedozvěděl o velkém boji nebo o obětích, které se uskutečnily za jejich záchranu před destrukcí.

V přítomnosti - velká kouzelnice Udonna požaduje pomoc pěti teenagerů, kteří jsou předurčeni stát se Power Rangers Mystic Force, aby bojovali proti Nemrtvé armádě, která nyní uprchla. Strážci cvičí své magické schopnosti v tajném háji nazvaném Rootcore v kouzelné realitě. Xenotome garantuje Strážcům přístup ke kouzlům, když si uvědomí důležitou životní lekci.V průběhu velkého boje strana dobra připravila útok proti jednotkám temnoty. Lenabow se připravil čelit sám Pánovi, ale byl transformován v Koragga, Rytířského Vlka. Statečný rytíř jménem Daggeron přísahal ochraňovat Bowena - syna Leanbowa a Udonny. Daggeron byl napaden svým přítelem - Calindorem. Oba bojovali, ale jejich kouzla se propojily a zanechaly je oba zakleté.Poté, co byl Morticon zničen, Necrolai našla zkamenělou mumii, ze které se stal Imperious.

Strážci našli kouzelnou lampu, která je domovem velkého džina Jenjiho, který jim pomáhá v boji proti zlu. Použitím svého bývalého života jako Calindor, se Imperious pokusil infiltrovat k Power Rangers. Daggeron se objevil právě včas, aby je zachránil jako legendární Solaris Rytíř.Když Imperious ukradl Jenjiho, aby si přál, aby Power Rangers nikdy neexistovali, Strážci museli přesvědčit Tribunál Kouzel a ten jim garantoval sílu Legendárních Válečníků. Mezitím si Koragg začal vzpomínat na svou minulost Leanbowa a je odhaleno, že Nick je vlastně Bowen. Nick musí přijmout svůj osud a jako Osvícený objevit spojení s Ohnivým srdcem(to je drak), aby se utkal s novou výzvou - Deseti Terory Podzemí. Jak se počet Terorů snižoval, Pán převzal tělo nic netušícího Matoomba, o kterém Vida zjistila, že má ryzí srdce. Ke zničení všech kouzel jde Pán za císařovnou všeho dobrého kouzla - Mystickou Matkou. Leanbow a Daggeron mu jdou čelit, ale přichází příliš pozdě a Daggeronova předtucha o jeho smrti se stává realitou. Pán vysaje všechnu dobrou sílu z našich hrdinů. Nyní bezmocní, dokáží Power Rangers ochránit budoucnost lidského světa a mystického světa než budou vtaženy do temnoty?

Nick Russell / Red Mystic Ranger
Vida Rocca / Pink Mystic Ranger
Xander Bly / Green Mystic Ranger
Madison Rocca / Blue Mystic Ranger
Chip Thorn / Yellow Mystic Ranger
Udonna / White Mystic Ranger
Clare / Shining Moon Warrior / Niella
Necrolai
Daggeron / Solaris Knight