plakát seriálu

Pravá tvář vášně

(El Rostro de Analía)

Názory uživatelů

Pravá tvář dobré telenovely

Asi jediná telenovela, která mě fakt bavila. Super znělka, skvělé obsazení, dobře propracované a zahrané postavy... Ne vše bylo dokonalé, ale když vás něco baví, hodně baví, tak to s radostí přehlédnete. 178 dílů je dost, ale máte tam od všeho něco, obzvláště v těch posledních. Zvraty, romance a nenávist. Není to žádná přeslazená romarťárna. A koho jsem si jednoduše z ERDA zamilovala - jednoduše Eli (Ana) a Gabi (Mariana).

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Analia

Ze začítku jsem ten seriál úplně žrala. Koukala jsem na něj v televizi a těšila se na každý díl, i když jsem všechny nestihla. Asi po dvou letech jsem si ho začla stahovat a díl po dílu na něj koukat. Nemohla jsem se od toho odtrhnout, bylo to napínavé, romantické a všechno, co má seriál mít. O znělce ani nemluvim, ta se mi usadila do hlavy a každý díl, jsem se těšila až jí uslyšim. Ale teď? Zasekla jsem se u 100. dílu a nedokážu se donutit začít koukat. Nejsem typ, co s tim skončí, dokoukám to, ale myslím, že mi bude chvíli trvat něž se k tomu donutím. Znělka už mě tolik nebere, ani postavy, které jsem dřív milovala. Ale toto je pouze tím, že jsem na to koukala až příliš často, a zhlédnout tolik dílů po sobě, mě přestane za chvíli bavit.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ahojky !!!

Tenhle seriál miluju !! V týhle době je můj nejoblíbenější...Miluju Analíu, Marianu (anu), Daniela, Camilu, Cristobala atd...prostě všechny kromě Sáry, Riciho atd....:) Nej seriál co jsem kdy viděla fakt doporučuju !!<3

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí